SERDAR ORTAÇ:”MARC ANTHONY’DE 50 YAŞINDA BABA OLDU!”

Eğlence sektörünün gözde mekanı ‘Sahne İstanbul’da önceki gece yine Serdar Ortaç fırtınası esti. Ortaç’ı izlemeye Çağla Şikel, Hakan Akkaya gibi isimler de geldi.

hakan-akkaya

BVS Group’a ait 650 kişilik mekanı kapılara kadar dolduran Serdar Ortaç söylediği şarkılarla geceye katılan herkesi bir an olsun yerinde oturtmadı.  

Serdar Ortaç program boyunca şarkı aralarında seyirciyle konuştu ve yine çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Serdar Ortaç; ‘Bu gece 44 yaşındaki bir adamın son 3, 4 senesindeki bir güne şahit olacaksınız. Bu gece 1994’ten beri çıkardığım tüm şarkıları size söyleyeceğim’ dedi.

Ortaç geçenin ilerleyen saatlerinde evlilikten sonra baba olmak istediğinin müjdesini de verdi: “Seneye de çocuk yapacağım. Seneye 45 oluyorum yaa… Ama Chloe 35 oluyor, onun gözünden de bakmak lazım” diyerek şarkıya girdi.

Şarkının bitiminde; “Yaa aklıma takıldı, şarkı boyu bunu düşündüm. Adam 45’te baba olmayı düşünüyor demeyin. Marc Antony de 50 yaşında baba oldu” diye konuştu. 

serdar-ortac-1

Yeni albümünün müjdesini de veren Ortaç; “Evlilikle aynı döneme albümü de sıkıştırdım. Mayıs’ın son haftası yeni albümü çıkartıyorum” dedi. 

Eşi Emne Altuğ yanında olmadan, kızlı erkekli arkadaş grubuyla kendisini izlemeye gelen Çağla Şikel’e de takılan Ortaç, Şikel’in telefonunun çaldığını görünce salona dönerek; “Şııışt!.. Susun Emre arıyor” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]