Serdar Ortaç’lı defile büyük ilgi gördü

Kıbrıs’ta Lübnan rüzgarı….Serdar Ortaç, Lübnanlı ünlü modacı Fuat Sarkız için KKTC’de düzenlenen defile sonrası konser verdi.

Arap modacı Lübnan’lı Fuat Sarkız’ın Kıbrıs’ta düzenlediği defile büyük ilgi gördü. Modacının defile finalinde Serdar Ortaç sahneye çıktı…

Fashion TV Türkiye temsilcisi Enis Onat’ın Girne Rocks Hotel’de düzenlediği defilede Lübnan’lı modacı Fuat Sarkız rüzgarı esti. Dünyaca ünlü haute couture tasarımcısı Zuhair Murad’ın tahtına en büyük aday olarak gösterilen Lübnanlı modacı Fuat Sarkız yeni hazırladığı ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekti. Lübnan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde önemli isimleri giydiren modacının İstanbul’da da bir showroom’u biliniyor.

Kıbrıslı moda meraklılarının büyük ilgisini çeken defilede Mehmet Ali Erbil sunuculuk yaparken defileyi izleyenler arasında Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan, Hande Ataizi’ne benzerliği ile dikkat çeken Lübnanlı tasarımcı Reda Jinan da vardı.

Serdar Ortaç ‘tan konser
Defilenin finalinde ise Serdar Ortaç konseri vardı. Sanatçı defilenin yapıldığı podyumda dansçıları ile birlikte sahne alırken giydiği kırmızı renkli desenli ceketi ile de dikkatleri üzerine çekti. Serdar Ortaç’ın sevilen şarkılarını seslendirdiği organizasyona katılanlar ünlü yorumcunun şarkılarıyla adeta coştular.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]