Serdar Ortaç: Sinema için teklif bekliyorum

Hafta sonunda Kıbrıs, Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan Serdar Ortaç sahnede dansçıları ile adeta şov yaptı döktürdü. Sahne performansı ile konserini izlemeye gelenleri coşturan ünlü sanatçı bir taraftan da içini döktü.

Girne Rocks Hotel’deki konseri sırasında dört dansçısı ile sahnede şov yapan vokalisti ile dans eden serdar Ortaç giydiği parlak kumaştan dikilmiş ceketini eşi Chloe’nun aldığını söyleyerek “Benim hanım zevklidir. Onunla alışverişe çıkmak büyük keyif. Bazen de ben hiç görmeden alıp getiriyor. Bu ceketi de öyle almış çok beğendim” dedi.

Hastalık bitti yeni albüm geldi…

Hastalığının artık tamamen iyileştiğini belirten sanatçı düzenli spor yaptığını ve kendisine çok iyi baktığını belirtti. Her gün düzenli olarak bisiklete bindiğini de söyleyen sanat çı “sahne benim en büyük ilacım. Bir de kendime iyi bakıyorum. Yediğine içtiğime dikkat ediyorum ve bol bol spor yapıyorum. Her gün düzenli bisiklet turum var” dedi. Hastalığının tamamen geçmesi ile albüm çalışmalarını da ağırlık veren sanatçı yeni albümünün de bittiğini belirterek “ Yeni Albüm mayıs ayının ilk haftasında geliyor az kaldı. Bomba gibi bir albüm oldu müthiş şarkılar var” dedi.

“Çok ciddiyim sinema filmi için rol teklifi bekliyorum”

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Kocan Kadar Konuş” filminde eşi Chloe ile konuk oyuncu olarak rol alan sanatçı film setinde büyük keyif aldığını belirtti. Oyunculuk konusunda yeteneğinin olduğundan da söz eden sanatçı “Çok ciddi olarak söylüyorum bir sinema filmi için rol teklifi bekliyorum. Bana rol teklif edeni pişman etmem. Rolümün hakkını veririm” diyor.

Serdar Ortaç’ı dinlemeye genler arasında Tarık Ünlüoğlu’nun eşi oyuncu Gülenay Kalkan, oyuncu İlker Aksum ve manken nişanlısı Şeyma Şener’de vardı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]