Magazin

Serdar Bilgili’yle aşk haberi Deniz Seki ve Ece Erken’i karşı karşıya getirdi…Instagram’da kılıçlar çekildi!

Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunuculuğunu yaptığı Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programda Serdar Bilgili ile Deniz Seki hakkında yapılan aşk iddiasına yönelik yorum ünlü şarkıcı Deniz Seki’yi öfkelendirdi.

DENİZ SEKİ O HABERE TEPKİ GÖSTERDİ

Deniz Seki, Instagram’dan Ece Erken’e sert ifadelerle yüklenince Ece Erken’den de cevap geldi.

Ünlü sanatçı Deniz Seki Instagram hesabından yaptığı paylaşımla aşk iddiasına tepki gösterdi. Seki, iki sunucuyu “Sayın Serdar Bilgili ve sevgili Deniz Akel ile yeni bir proje için bir araya geldik. Deniz Akel ve çok önemli bir yönetmen, Serdar Bilgili ise hem çok önemli bir işadamı hem de fotoğraf sanatçısı. Hemen yakıştırmalar yapmak çok yanlış. Sevgili Ece Erken ve Bircan Bali altını dolduramadığınız yalan haberler yapmayın lütfen” sözleriyle uyardı.

Ece Erken ise bu paylaşıma, “İddia diye verildi zaten, gazeteci değilim. Keşke arasaydın diğer detone ve alkollü görüntülerinle ilgili aradığın gibi, aşk vesaire de denmedi, fotoğrafı yayınladı yapımcımız biz de ne için birlikteler dedik o kadar… Benim de başıma gelebilir, her yan yana oturan sevgili değildir, dikkatli izleseydin” sözleriyle karşılık verdi.

Yaptığı yorumla, “Ececim artık canımın acımasından, kendimi savunmaktan çok yoruldum. Keşke bu seferde sen beni arasaydın böyle bir şey var mı diye. Tekrar daha önce yaptığınız haberleri de yazmasaydın keşke” dedi.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı