Seray Kurumuş Kısmetse Olur’a veda etti

Kanal D’de ekrana gelen ve  farklı bir izdivaç programı ola Kısmetse Olur’un 17 Nisan 2016 Pazar akşamı yayınlanan ele bölümünde elenen isim belli oldu. Yapılan oylamada Kısmetse Olur evine veda eden gelin adayı Seray Kurumuş oldu.  Eve yeni giren gelin adayı ise Dilek Demircan olarak belirlendi.

Yapımcılığını Production House’un üstlendiği“Kısmetse Olur” yarışmasında 7 erkek ve 7 kadın adayın yarıştığı programı ünlü sunucu Seda Akgül sunuyor.

Eve veda eden Seray Kurumuş 28 yaşında işletmeci. İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunu. İzmir’den yarışmaya katılan Kurumş, 63 kilo ve 1.77 boyunda.

Eve Seray’ın yerine gelen yeni gelin adayı Dilek Demircan ise 28 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Dilek Demircan, Aslan burcu ve de kendisine ait olan bir butik işletiyor. Dilek, Kısmetse Olur evine Semih için geldiğini de söyledi.

BU HAFTA KISMETSE OLUR’DAN DETAYLAR

“Bütün yaşadıklarımızdan daha küçük bir olayda yüzüğü attım” diye konuşan Cansel, “ben yüzüğü tak çıkar yapan biri olsam, yüzüğü zaten daha önceden atardım” dedi. “Hatanın kimde olduğu fark etmez” diyen Cansel, bazı konularda hatasını  kabul etti. Cansel  “yüzüğü attığım için pişmanım” dedi.

Cansel’in Eser ile konuşurken zorlandığı görüldü. Çok sayıda izleyicinin ilgiyle takip ettiği ilişki CanEs, sona ermeye başladığı için herkes çok üzüldü. CanEs hayranları bu ilişkinin bu kadar kolay bitmesinden dolayı çok üzgünler. Cansel Eser’e, “benim hayatımdan çıksan da sen benim hayatımın aşkı olarak kalacaksın” dedi.

Cansel ve Eser arasında yaşanan sorunlar çözülüp çözülmeyeceği merak ediliyor. Cansel, yaptığı şeyin bir anlık sinirle olduğunu söyleyerek  ilk defa gerçekten sevdiğini ve gurur yapmayacağını ileri sürdü. Eser ise artık benim güvenim sıfırlandı diye karşılık verdi.

İkili arasında söylenen duygusal sözler ise sosyal medyada geniş yankı buldu. Cansel hatasının farkında olduğunu söyledi ve daha yumuşak tavırlar sergiledi. Eser ise halen çok kızgındı.

Bu arada Melis dayanamadı ve ağladı. Bu kadar zor sevilen bir zamanda, insanların ayrılması çok üzücü diyen Melis, gözyaşlarını tutamadı.

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]