Serap Peköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde’de cinayet itirafı

Başarılı sunucu Serap Paköz’ün sunumuyla hafta içi her gün saat 17.00’de TV8’de ekrana gelen ‘Gerçeğin Peşinde’ programında dün şok gelişmeler yaşandı. Geçtiğimiz yıl, ağaçtan düştükten sonra başına aldığı darbeler nedeniyle öldüğü iddia edilen Halil Özgen’i kardeşinin öldürdüğü ortaya çıktı. Necati Özgen, ortaya çıkan ses kaydında kardeşi Halil Özgen’e vurduğunu ve ölümüne sebebiyet vermiş olduğunu itiraf etti.

KARDEŞİ HALİL ÖZGEN’İ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

TV8’de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında zihinsel engelli Güray’ın şüheli ölümünde yeni gelişmeler yaşandı. Geçen hafta, ‘Gerçeğin Peşinde’ programında tartışmaya başlanılan zihinsel engelli Güray Tosun’un öldürülmüş olabileceği, olaya bakan yarbay tarafından da desteklenmişti. Güray’ın bulunduğunda, kol ve ayaklarının bağlı olması ve cinsel saldırı bulguları şüpheleri güçlendirmişti.

Muhabir, Güray’ın köyünden canlı yayınla programa bağlandı ve köy halkına Güray’ı sordu. Köy halkı, 21 yaşındaki zihinsel engelli Güray’ın hayata bağlı, neşeli olduğunu söyledi. Eniştesi Arif ise intihar etmiş olduğuna inanıyor. Tüm köy halkı öldürülmüş olduğuna inanırken neden eniştesi Arif intihar ettiğini düşünüyor?

Serap Paköz’le ‘Gerçeğin Peşinde’ adlı programıyla hafta içi hergün sat 17:00’de TV8’de ekrana geliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]