Seranay Sarıkaya’dan şaşırtan Kerem Bursin itirafı

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile olan ilişkisini anlattı. İkimizin Yerine filmiyle gündemde olan Serenay Sarıkaya, BeStyle dergisinin kasım sayısında Kerem Bursin ile ilgili şaşırtan bir yorumda bulundu.

Sarıkaya Kerem Bursin için, “Bir erkekte zeka, iyi niyet, öz güven, gülümseme, yürüyüş beni baştan çıkartır. Kerem ile çok eğleniyor, verimli vakit geçiriyoruz. Değerli bir ilişkinin içindeyim. Enerjimi artırıyor.” şeklinde konuştu.

SARIKAYA: “DİK DURMAK İÇİN YOGA YAPIYORUM, OK ATIYORUM.”

“Ok atmak, hep istediğim bir şeydi zaten. 16 yaşında Çek Cumhuriyeti’nde katıldığım güzellik yarışmasında genç kızların bir hobi günü vardı. Herkes bir şeylerle ilgileniyordu ve ok alanı boştu. Ben gittim ve orada birkaç tane ok attım. Üçüncü denememde ok hedefi göbekten vurdu. Etrafımdaki herkes çok şaşırdı, benim fotoğraflarımı çekmeye başladılar. Bu anıyı aklıma kazımışım herhalde; geçenlerde menajerim Ayşe Barım’la konuşurken, böyle bir yer var deyince hemen başlıyorum dedim. Şimdi haftanın üç günü, ikişer saat kendime şahane vakit ayırıyorum.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]