Sensiz Olmaz’da Mayra kaçırılıyor!

  Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da bu bölümünde, Mayra ile arkadaş olan Rudra ona kendisi hakkındaki düşüncelerini anlatır. Maithili’nin Rudra’yı evlendirme çabaları sonuç vermez. Diğer yandan Rudra, fidye almak için Mayra’yı kaçıran adamların planlarını bozar.

 

SENSİZ OLMAZ 43. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Rudra, Mayra ile arasında yaşananlardan dolayı ondan özür diler ve kendisi ile arkadaş olmak istediğini söyler. Maithili, Rudra ile evlenmesi için Samrat’ın bir tanıdığını eve davet eder ancak hem Rudra hem de Dhruv bu evliliğe karşı çıkar. Eve sare satmak için gelen iki hırsız Mayra’nın varlıklı bir aileye sahip olduğunu anlayınca onu kaçırır ve yüklü miktarda fidye ister. Durumu haber alan Rudra, Mayra’yı kurtarmak için harekete geçer. Rudra’nın Mayra’yı kurtarmasının ardından ikili arasındaki bağ giderek kuvvetlenir. Cesaretini toplayan Mayra, Rudra’ya kendisini sevdiğini söylediğinde neler olacak?

SENSİZ OLMAZ 42. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

 

Rudra, Mayra’nın konaktaki varlığının Dhruv’a zarar verdiğini düşündüğü için onu göndermenin çarelerini aramaktadır. Mayra ise evdekilere kendini sevdirebilmek için daha fazla çaba gösterse de her defasında kötü sonuçlar elde eder. Sumer’in kurduğu yeni işi öğrenen Shatabdi onu diğerlerine şikâyet eder. Rudra hem Mayra’dan nefret etmekte hem de ona karşı ilgi duymaktadır ancak her seferinde Paro’nun hatıraları gözünde canlandığı için herhangi bir adım atmaz. Mayra, Dhruv ve Kohal’ın yaptığı şaka yüzünden Paro’nun kıyafetlerini giymek zorunda kalınca evdeki herkes şok olur.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye

Yönetmen: Sidharth Sengupta

Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma,  Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia

Yapım Yılı: 2013

Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah

Tür: Romantik, dram

Ülke: Hindistan

Orijinal adı: Rangrasiya

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]