Sensiz Olmaz Mayra’ya beklenmedik şaka

  Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da 1 Haziran Çarşamba, Ranawat konağındaki yaşamı çok seven Mayra burada kalmak için elinden geleni yapar. Rudra ise onu bir an önce Dhruv’un yanından göndermek ister. Çocukların Mayra’ya Paro’nun elbiseleri ile yaptığı şaka ise bu bölüme damgasını vuracaktır.

 

SENSİZ OLMAZ 42. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

 

Rudra, Mayra’nın konaktaki varlığının Dhruv’a zarar verdiğini düşündüğü için onu göndermenin çarelerini aramaktadır. Mayra ise evdekilere kendini sevdirebilmek için daha fazla çaba gösterse de her defasında kötü sonuçlar elde eder. Sumer’in kurduğu yeni işi öğrenen Shatabdi onu diğerlerine şikâyet eder. Rudra hem Mayra’dan nefret etmekte hem de ona karşı ilgi duymaktadır ancak her seferinde Paro’nun hatıraları gözünde canlandığı için herhangi bir adım atmaz. Mayra, Dhruv ve Kohal’ın yaptığı şaka yüzünden Paro’nun kıyafetlerini giymek zorunda kalınca evdeki herkes şok olur.

 

 

Sensiz Olmaz’ın 41. Bölümünde neler olmuştu?

Mayra’nın konakta kalmak için ödeyeceği kira miktarını duyan Sumer, Rudra ile karşı karşıya gelmeyi göze alarak ona konaktaki odasını verir. Dhruv’un anne özlemi ve Mayra’nın Paro’ya olan benzerliği yüzünden kafası karışan Rudra nasıl hareket etmesi gerektiğini bilmemektedir. Mayra’nın Rudra’ya yönelik suçlamalarına daha fazla katlanamayan Maithili, ona Paro hakkındaki gerçekleri anlatır. Duydukları karşısında çok etkilenen Mayra, Rudra’nın kendisine neden düşmanca davrandığını anlamıştır. İkili arasında Dhruv yüzünden başlayan tartışma zamanla yumuşasa da Rudra’nın ön yargıları hala kırılmamıştır. Mayra ve Rudra arasında neler yaşanacak?

 

 

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

 

Künye

Yönetmen: Sidharth Sengupta

Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma,  Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia

Yapım Yılı: 2013

Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah

Tür: Romantik, dram

Ülke: Hindistan

Orijinal adı: Rangrasiya

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]