Şenay Yangel, Hande Kazanova, Demet Baltacı 2 Ağustos günlük burç yorumları

Bugün 2 Ağustos Çarşamba… 2 Ağustos 2017 günlük burç yorumlarını sizler için derledik. Şenay Yangel, Hande Kazanova, Demet Baltacı İrem Su, Rezzan Kiraz ve Filiz Özkol burç yorumları haberimidze. Ünlü astrologlardan günlük burç yorumlarını takip etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hande Kazanova 2 Ağustos günü için “Güne sabah erken saatlerde Ay’ın Mars’la olan uyumlu açısıyla beraber her zamankinden daha hızlı ve organize şekilde başlayabiliriz. Önemli işlerimizde daha kolay hareket edebiliriz. Öğle saatlerinde duygularımız ve mantığımız uyumlu çalışabilir. Akşamüstüyse kararsızlıklarımıza yenik düşebilir ve kafa karışıklıklarına açık olabiliriz. Bu konuda dikkatli olmalıyız.” uyarısını yapıyor.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendi isteklerinizi göz ardı etmeyeceksiniz. İş hayatınızda olayları hafife almayı deneyin. Ailenize düşkün olduğunuz bu dönemde, değişik olaylarla uğraşmak üzerinizde stres yaratabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ne kadar zorlanırsanız zorlanın, hayat sizi her şartta koruyor. Parasal işler üzerinizde gerilim oluşturabilir. İlla bir tarafı seçmeniz gerekmiyor, işlerinizi planladıktan sonra her şey rayına oturabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklı işlerinizde sorumluluklarınızla değil, kafanıza göre hareket edeceksiniz. Siz doğru oluşumları arkanıza aldığınızda her şeyin ne kadar rahat akacağını içsel olarak bilen bir burçsunuz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ortamınızda bazı düşünceleriniz gözünüzde büyüyebilir. Bugün tahmin yapmaktan kaçının. Duygularınızı etkileyecek kararlar vermeye yatkın olacaksınız, adımlarınızı çok dikkatli atın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğinize duyduğunuz güvenle sağlam adımlar atmaya meyilli olacaksınız. Dünyevilik ve ruhaniyet arasında gidip gelmeniz mümkün. Bu sizi sıkmasın zira iç dünyanızı zenginleştiriyor.

Demet Baltacı 2 Ağustos Çarşamba gününü sizler için yorumladı

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]