Sen Olsaydın Ne Yapardın’da dayak şoku(video)

TRT1’de yayınlanan Altan Erkekli’nin sunduğu Sen Olsaydın Ne Yapardın’da rol alan oyuncular az daha dayak yiyordu. Çekimler sırasında olaylar adeta kontrolden çıktı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan programda rol icabı garson kılığına giren oyuncu, kurgulanan senaryo gereği iki kimsesiz çocuğu kafeye alıyor. Çocuklardan biri masanın üzerindeki bir cam eşyayı yanlışlıkla yere düşürüyor. Bunun üzerine yine ekipten işletmeci kılığına girmiş olan Tunca Soysal, çocukların mekana neden alındığını sorguluyor ve garsona çocukları mekandan çıkarmasını söylüyor.

işte o anda mekanda o andan itibaren adeta film kopuyor!
Bir oyunun parçası olduklarından habersiz oturan iki erkek müşteri, Tunca Soysal’ın rol gereği sergilediği tutum karşısında kendilerini tutamayarak oyunculara saldırıyor! Hızını alamayan şahıslar oyunculardan birine tekme sallarken, “Bu bir kamera şakası” denmesine rağmen ellerindeki peçeteliği de oyunculara fırlatıyor.

Bunun üzerine gizlendiği yerden dışarı çıkan programın sunucusu ünlü oyuncu Altan Erkekli, oyunculara saldıran gençleri sakinleştirerek masaya oturtturarak, yaptıklarının yanlış olduğunu aktarıyor. Saldırıdan zor kurtulan Soysal’ın içinde kaldığı duruma oldukça şaşırmış gözüken Altan Erkekli’yi karşılarında gören şahıslar da zor sakinleşiyor.

İşte o kontrolden çıkan sıcak olayın görüntüleri:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]