Sen Benim Herşeyimsin vizyona giriyor, Tolga Çevik Bizans’a karşı…

Başrollerinde Tolga Çevik Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan’ın rol aldığı Sen Benim Herşeyimsin, beyaz perdede görücüye çıkmak için gün sayıyor. Tolga Çevik canlandırdığı Sedat rolü ile efsane yazmaya geliyor. Sedat için iddialı slogan: “alazgirt Malazgirt olalı böyle asker görmedi!” İşte Sen Benim Herşeyimsin hakkında merak ettiğiniz herşey ve Tolga Çevik’in hiç görmediğiniz fotoğrafları…

TOLGA ÇEVİK BİZANS’A KARŞI!

Sinema seyircisine kahkahayla birlikte heyecan da yaşatmaya hazırlanan Sen Benim HerŞeyimsin’de birden farklı yüzünü göreceğimiz Tolga Çevik şimdi de Bizans’a karşı kılıç kuşandı! Hiç hesapta yokken kendini baba olarak bulan Sedat (Tolga Çevik)’ın, şans eseri keşfedilerek başarılı bir dublör olmasıyla gelişen hayatını anlatan filmde, Çevik Malazgit Medyan Muharebesi’nde yer alan bir asker kılığında beyazperdeye yansıyacak.

sbh_050816_-0456

Başarılı bir dublör olan Sedat’ın aksiyon dolu sahneleriyle şenlenen filmde, Bizans’ı alt etmek için savaşa giren bir rolün dublörlüğünü yaptığı sahneler izleyenleri kahkahalarla güldürecek.

mancinik4

Erkeklere ‘baba’ olmayı sorgulatacak filmin yönetmen koltuğunda, senaryoda da imzası bulunan Tolga Örnek oturuyor. Kadrosunda Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’un da yer aldığı, TME Film yapımı ‘Sen Benim HerŞeyimsin’ 9 Aralık’ta vizyona girecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]