Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda radikal değişiklikler…Kimler gitti kimler geldi?

Geçtiğimiz sezonun Diriliş Ertuğrul karşısındaki muhteşem reyting performansıyla dikkat çeken en flaş dizisi Sen Anlat Karadeniz, yeni sezona önemli değişikliklerle giriyor. Diziden üç oyuncuyla yollar ayrılırken oyuncu kadrosuna yeni takviyeler de yapıldı. Değişiklikler sadece oyuncu kadrosunda yaşanmadı. İşte, ATV’nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz’le ilgili flaş değişiklikler…

YENİ SEZON ÇEKİMLERİ 25 TEMMUZDA BAŞLAYACAK

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, geçen sezona adeta damgasını vuran ‘Sen Anlat Karadeniz’le ilgili köşesinden önemli açıklamalara yer verdi. Buna göre dizinin  yeni çekimleri, 25 Temmuz’da başlayacak.

Yazısında sevilen  diziyle ilgili önemli bir detaya yer veren Eyüboğlu, dizinin yönetmeni ve yapımcısı Osman Sınav’ın birinci bölümü izleyip beğenmeyince, 750 bin TL’yi çöpe attığını yazdı.

Dizide yaşanan değişim rüzgarları bazı oyuncuları yakından ilgilendiriyordu. Kadrodaki üç oyuncuyla yollar ayrıldı. Bununla birlikte dizinin oyuncu kadrosuna üç yeni isim dahil edildi.

YÖNETMEN VELİ ÇELİK İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Osman Sınav, ‘Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezonu için de radikal değişikliklere gitti. İlk bölümünden ‘sezon finali’nin yapıldığı 21’inci haftaya kadar dizinin senaryosunu yazan Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz’la yollar ayrıldı.  Yapımcı Osman Sınav, dizinin yeni senaristi olarak Erkan Birgören’i seçti.

Değişim bununla da sınırlı değildi. Diziyi şimdiye kadar üç yönetmen; Osman Sınav, oğlu Yusuf Osman Sınav ve Emre Kabakuşak çekiyordu. Sınav, Kabakuşak’ı da ekipten çıkararak onun yerine yönetmen Veli Çelik’le anlaştı.

MEHMET ALİ NUHOĞLU SEN ANLAT KARADENİZ’DEN AYRILACAK MI?

Oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmayacağı yolundaki soruya Osman Sınav; “Aynı oyuncu kadrosuyla Trabzon’daki mekanlarda devam edecek. İlerleyen bölümlerde yeni karakterler dahil etmeyi ve ekibimize başka oyuncular katmayı planlıyoruz, ama henüz kesinleşmiş bir şey yok.” cevabını verdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]