Semih Öztürk sinema filmiyle dönüyor

Survivor 2016’nın en dikkat çeken ve de konuşulan ismi Semih Öztürk, şov dünyasına sıkı bir dönüş yapmanın arefesinde. Survivor 2016’da finalin hemen öncesinde elenerek yarışmaya veda eden ve hayranlarını derin bir üzüntüye boğan Semih Öztürk,  Survivor sonrası sinemaya göz kırptığı ortaya çıktı.

SEMİH ÖZTÜRK SİNEMA FİLMİNDE OYNAYACAK

Önceki gün sevgilisi Kurretülayn Matur’la birlikte Survivor’dan arkadaşı şarkıcı Tuğba Özay’ın yeni albüm lansmanına katılan Semih, yeni bir film projenini olduğunu ve uygun bir rolle beyazperdede yer alacağını açıkladı.

Ekranlarının en çok izlenen TV8’den yayınlanan yarışma programı Survivor 2016’da şampiyon Avatar Atakan oldu. Ama Semih Öztürk, hayranları tarafından ‘gönüllerin şampiyonu’ oldu. Dominik adasından sonra çalışmalarına hız veren Semih, yeni bir sinema filmiyle izleyici karşısına çıkacağını açıklaması ünlü ismin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Önceki gün Baltalimanı’nda düzenlenen Tuğba Özay’ın yeni albümü ‘Pes Etme’nin lansman gecesine sevgilisi Kurretülayn Matur’la beraber katılan Semih, Magazin 8 mikrofonlarına açıklamalar yaptı. Öztürk, yeni bir film projesi olduğunu ve tam kendisine uygun bir rol ile beyazperdede olacağını duyurdu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]