Semih Erden çapkınlığı eline yüzüne bulaştırdı

Darüşşafaka Doğuş’un ünlü yıldız oyuncusu Semih Erden çapkınlık oynamaya kalkıştı, eline yüzüne buluşturdu. İki sevgilisi evinde karşılaşınca olanlar oldu.

Semih Erden’in Türk sevgilisi ressam Nilay Erköseoğlu, hasta olduğunu söyleyen Semih Erden’i ziyarete gidince evdeki yabancı bir model ile karşılaştı ve çıngar çıktı.

5 aydır sevgili olduğu Nilay Erköseoğlu’nun üzerine Boşnak bir güzelle aldatan Semih Erden fena yakalandı. İddialara göre, yıldız basketçinin son bir haftadır “Annem bende”, “Kamptayım” gibi bahanelerle görüşmekten kaçması üzerine genç çiftin arası bozuldu. En sonunda da Semih Erden “Hastayım” diyerek Erköseoğlu’nu oyalamak isteyince olanlar oldu. Sevgilisine hasta ziyaretinde bulunmak isteyen güzel ressam kötü bir sürprizle karşılaştı.

Kendisine kapıyı Moni Petkoviç isimli bir Boşnak modeli açtı. Semih Erden’in Türk sevgilisi Erköseoğlu, karşısındaki kadına kim olduğunu sorunca “Semih’in sevgilisiyim” yanıtını alınca ortalık karıştı. Ortalığı ayağa kaldıran, eşyaları kırıp geçiren güzel ressam Erköseoğlu daha sonra sevgilisinin evinden ayrıldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]