Selin Ciğerci estetik iddialarıyla ilgili açıklama yaptı

Son zamanlarda cesur pozlarıyla dikkat çeken isimlerden birisi olan Selin Ciğerci, kendisi hakkında sosyal medyada estetikli diyenlere açıklama yaptı. Cesur pozlarıyla dikkat çeken Ciğerci, estetikli olduğunu söyleyenlere karşı büyük bir gönderme yaptı. 

Sosyal medyanın çok konuşulan isimlerinden birisi olan Selin Ciğerci, estetik yaptırdığına dair iddialara gönderme yaptı.

Şu sıralar Bodrum’daki büyük beachlerde DJlik yapan Ciğerci, İnstagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşarak estetikli söylemlerine gönderme yaptı.

Selin Ciğerci çocukluk fotoğrafının altına “Ne olacak benim bu cilveli pozlarım her yaşta aynı olmam o kafa hep yana yatık bide estetikli diyosunuz utanmadan” notunu düştü.

İşte o fotoğraf…

selin

 

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

2 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Selin Ciğerci, Beşiktaşlı yabancı bir futbolcu ile aşk yaşadığını açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada oldukça aktif olan Selin Ciğerci, “Bebek Okan” adıyla ünlenmişti… Sosyal medyada yaptığı ‘Beşiktaşlı futbolcuyla aşk yaşıyorum’ açıklamasıyla magazin medyasının hücumuna uğramış ve sosyal medya ünlüleri kervanına katılmıştı.

Eskiden adı Okan’dı. Şimdi Selin Ciğercinin  babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi. Ama Selin’in şöhreti herkesi sollamış durumda. Sosyal medyada 750 bin takipçisi var.
Son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]