Selen Soyder ve Can Yaman arasındaki set kavgasında yeni gelişme

TRT1 ekranlarında yayınlanan “Hangimiz Sevmedik” dizisinin başrol oyuncuları Selen Soyder ile Can Yaman arasında çıkan kavga haberinde yeni gelişme…. Selen Soyder’in bağlı olduğu ajans, kavga haberini doğruladı ve olayın yargıya taşındığını duyurdu. Kavga sırasında bardakların havada uçuştuğu dizinin akıbetinin bu krizden nasıl etkileneceği merak ediliyor.

Selen Soyder ve Can Yaman’ın set kavgası mahkemeye intikal etti. “Neşeli Günler” filminin devamı olarak çekilen “Hangimiz Sevmedik” dizisinin başrol oyuncuları Selen Soyder ile Can Yaman arasında sette çıkan kriz, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İki ünlü oyuncu arasında büyük bir tartışma çıktığı ve birbirlerine bardak fırlattığı iddia edilmiş, bunun üzerine Soyder’in kendisine koruma tuttuğu iddia edilmişti.

CAN YAMAN SETTE SALDIRGAN İDDİASI

Can Yaman cephesi sesizliğini korurken, Soyder’in bağlı olduğu Icon ajans konuya açıklık getirdi. Basın açıklaması yapan ajans, olayların çıkış kaynağının Can Yaman olduğunu, sette kontrolsüz ve saldırgan tavırlar sergilediğini iddia etti.

YARGIYA İNTİKAL ETTİ

İşte o açıklama:

“Tüm set ekibinin de tanık olduğu bu uygunsuz tavırlar doğrudan oyuncumuz Selen Soyder’i de hedef aldığında bu durum kabul edilmez bir boyuta ulaşmış ve doğrudan yargıya intikal ettirilmiştir.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]