Selahattin Duman artık Hürriyet’te yazmayacak

Hürriyet gazetesi ile yazar Selahattin Duman’ın bundan böyle Hürriyet’te yazmayacağı açıklandı. Selahattin Duman, Hürriyet’te 31 Mart tarihli yazısında “İki haftalık bir tatil süresi içinde ortalıkta görünmeyeceğim, keyfiyeti sevgili okurlarıma arz ederim” diye yazmıştı. Ama, Selahattin Duman’ın artık Hürriyet’e geri dönmeyeceği öğrenildi.

Ayrılık haberini vermek ise Hürriyet gazetesi okur temsilcisi Faruk Bildirici’ye düştü. Bildirici,  Duman’ın gazeteden ayrıldığını açıkladı.

Faruk Bildirici, Duman’ın Hürriyet’e veda etmesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Maalesef Selahattin Duman artık Hürriyet’te yazmayacak” diyen Bildirici, “Okurların sorularını yanıtsız bırakmanın doğru olmadığını düşündüğüm için bu bilgiyi aktarmak bana düştü”

“YAZARLARIN VEDA SÜRECİ ŞEFFAF OLMALI”
Hürriyet’i bu konuda “şeffaflığa” davet eden gazetenin okur temsilciğini üstlenen Faruk Bildirici “Bence yazarların veda süreci de şeffaf olmalı. Her yazar, mümkünse bir veda yazısıyla ve de gazete yönetiminin okuru bilgilendirmesiyle ayrılmalı Hürriyet’in sayfalarından…” diye yazdı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]