Şehit Yenişafak muhabiri Mustafa Cambaz adına özel ödül verilecek

15 Temmuz’daki FETÖ’cü darbe girişimi sırasında Çengelköy’de şehit olan Yeni Şafak Muhabiri Mustafa Cambaz’ın anısına “Yerel Medya Özendirme Yarışması” düzenleneceği haber veriliyor. Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM), yerel medyanın gelişimine katkı sağlamak ve basında kaliteyi yükseltmek amacıyla geleneksel olarak düzenlediği “Yerel Medya Özendirme Yarışması” 2017 yılında 15 Temmuz demokrasi şehidi gazeteci Mustafa Cambaz anısına düzenlenecek.

15 Temmuz’u En İyi Anlatan Fotoğrafa  Özel Ödül

Yeni Şafak Gazetesi Foto Muhabiri şehit Mustafa Cambaz adına haber fotoğrafı kategorisinde bu yıl için özel bir ödül verilmesi planlandı. “15 Temmuz’u En İyi Anlatan Fotoğraf”ın sahibi birincilikle eş değer olan Mustafa Cambaz Özel Ödülü’nü alacak.

Bu yıl 30’uncusu yapılan ve Türkiye’de yerel medyaya yönelik en eski yarışma olma niteliğini taşıyan organizasyona başvurular 10 Ocak’ta başlayacak. Yurt dışında Türkçe yayın yapan yerel medya mensupları da yarışmaya katılabilecek.

10 dalda 31 ödül verilecek

Yerel medya mecralarında hayata değer katmak için idealistçe çalışan habercilerin başarılı çalışmalarının daha görünür olmasını hedefleyen yarışmada Yerel Haber, Köşe Yazısı, Mizanpaj, Araştırma, Röportaj , Haber Fotoğrafı, Televizyon Haberi, Radyo Haber Programı, Yerel İnternet Haber Sitesi ve Yerel İnternet Haberi alanlarında ilk 3’e giren çalışmalar ve 15 Temmuz’u En İyi Anlatan Fotoğraf dalında Mustafa Cambaz özel ödülü ile toplam 31 ödül, düzenlenecek törenle sahiplerine ulaştırılacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]