Seda Survivor All Star’a veda etti

24 Mart 2015 Survivor All Star’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor All Star’dan elenen isim belli oldu. Survivor All Star’da bu hafta elenen isim Seda oldu. SMS oylamasında Hilmicem birinci olunca Seda’nın adını verdi. Survivor ada konseyinde ise Begüm yazılmıştı. Acun Ilıcalı SMS oylamasının sonucunu açıkladı ve Seda Survivor’dan elendi.

Seda özellikle adaya veda etmek zorunda kalana Duygu ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelmiş. İkilinin burun buruna atışmaları olay olmuştu.

Ünlüler, Anıl’ın yaşadığı sakatlık nedeniyle zor günler yaşarken Gönüllüler Adası’nı ise açlığın verdiği öfkeyle büyük karamsarlık sardı. Nadya, özellikle son hafta büyük zorluklar yaşadığını ve mutsuz olduğunu söylerken, Seda’nın çıkışları yine tartışmalara neden oldu. Bozok’un pirinç pişirmesiyle başlayan tartışmalar ise Hasan’ın devreye girmesiyle daha da alevlendi.

BEGÜM’DEN TURABİ’YE AĞIR SÖZLER

Survivor All-Star’da eleme gecesi sert eleştirilere sahne oldu. Gönüllüler takımından Begüm, Turabi için çok ağır konuştu. Begüm,  “3-5 tane ezberlenmiş sözle, kamyon arkası lafıyla adam olunmuyor” dedi.

Gönüllüler takımında elenmesi için ismi adı yazılan Begüm, Turabi’yi hedef aldı.

“Elenirsem çok üzüleceğim” diyen Begüm şöyle konuştu: “Benim için erken olduğunu düşünüyorum. İsmim yazılırken methiyeler düzülmesi, kağıt yırtılıp atılması, doktorluk taslanması çok komik geliyor. 3-5 tane ezberlenmiş sözle, kamyon arkası lafıyla adam olunmuyor. Süper kahraman logosunun içine kendi baş harfini koyunca da süper kahraman olunmuyor. Çünkü kincilik, bencillik ve içten pazarlılık pek süper kahraman özellikleri değil. Survivor’a ne kadar iyi insanlar olduğumuzu göstermeye gelmedik. Ama burası bir yaşam savaşıysa insanlığımıza da ortaya koymalıyız”

Begüm’ün bu sözleri sırasında Doğukan Manço, takım arkadaşlarına ‘of’ derken, Turabi Begüm’ü tepki vermeden dinledi.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]