Seda Sayan’ın Show TV macerası zora girdi(M.Bey-Özel)

Show TV’de Seda Sayan Show ile ilgili flaş gelişme…İki hafta daha devam etmesi beklenen program ani bir kararla sona erdirildi.

Seda Sayan Show’un Show TV serüveninin format değiştirerek yoluna devam etmesi planlanıyordu. Hatta kulislere yansıyan haberlere göre Seda Sayan, yıllar önce Güner Ümit’in sunduğu ünlü Turnike yarışmasını sunacaktı. Ama beklenen olmadı. Bilinmeyen bir nedenle Turnike  yarışmasının yayını gerçekleşmeyince Seda Sayan’ın Show TV macerasının kısa sürme ihtimali belirdi.

Kulislere yansıyan haberlere bakılırsa Seda Sayan yeni bir format için harıl harıl arayış içinde. Ama şu ana kadar gelen bilgilere bakılırsa her geçen gün Seda Sayan’ın Show TV ekranında olma ihtimalinin giderek zayıfladığı konuşuluyor.

Seda Sayan Show’un saati Bu Tarz Benim’e verildi

Öte yandan Seda Sayan Show’un erken bir biçimde yayından kaldırılması  Show TV öğlen kuşağında değişiklik yaşanmasına neden oldu. Daha önce haber önünde yayınlanan Seda  Sayan Show’un yerine bundan böyle hafta içi hergün saat 15:45’ten itibaren Bu Tarz Benim programı yayınlanacak.

Aldığı izlenme oranlarıyla dikkatleri çeken Bu Tarz Benim’in yeni saatindeki reyting performansının nasıl olacağı merak ediliyor.

 

MEDYABEY-ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]