Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a gönderme: Bazı programlarda sahte nikah memuru…

Fox tv de yayınlanan Zuhal Topal’la programı için, son dönemde çıkan “sahte nikah memuru” haberlerinden sonra Seda Sayan’dan yeni bir açıklama geldi.

Aman haa, nikah gerçek!

Seda Sayan ve Uğur Arslan, Zuhal Topal’la İzdivaç programı için çıkan haberlerin ardından şunları dile getirdi:

“Önce nikah memurunu tanıtmak istiyoruz.Bu çok önemli! Bazı programlarda sahte nikah memuru oluyormuş. Bu canlı yayında kıymış olduğumuz 18. nikahımız. Biz nikah memurlarımızı bize gönderen belediye başkanlarımıza her defasında teşekkür ediyoruz. Tıpkı Kağıthane Belediyesi nikah memuru Fazlı Kılıç beyefendiye teşekkür ettiğimiz gibi.”

Zuhal Topal’da da yaşanan sahte nikah memuru skandalı, herkesi şok ederken, Zuhal Topalın yaptığı açıklama tatmin edici bulunmadı.

DAMAT ADAYI: MAĞDUR EDİLDİM

Mağdur edildiğini dile getiren damat adayı Adnan İrişme, Zuhal Topal’la İzdivaç programı için yaptığı suçlamada şunları dile getirdi: “Sevdiğim kadın Nargile hanımla tüm evraklarımızı hazırlayıp evlilik günümüzü aldık. Bize söylenen tarihte ben stüdyoda hazır bulundum. Gelini görmek istediğimde Nikahtan önce görme, uğuru kaçmasın dediler. Bunun üzerine büyük bir heyecanla oturduğum Nikah masasında evleneceğim kişi olan Nargile hanımın gelmediğini duyunca şok oldum. Stüdyonun kenarında bekleyen ekibe Nargileyi sorduğumda bana kaş göz işareti yapıp, sus sakın ağzını açma dediler. Önce bunun bir şaka olduğunu düşündüm. Ama Nargile Hanım telefona bağlandığında şok oldum. Yayın bittiğinde beni düşürdükleri durumdan dolayı gururum çok incindi. Tüm aileme ve çevreme rezil oldum. Bu sebeple ağlamaya başladığım sırada ikinci bir şokla karşılaştım. Sahte nikah memuru olduğunu öğrendiğim Halis Bozkurt yanıma gelip üzülme, ağlama dedi. Daha Sonra bana ben nikah memuru değilim, seyircileri getiren şoförüm. Beni de bu yayına zorla çıkardılar dedi. Program çalışanlarına bana neden bunu yaptıklarını sorduğumda elimizde sana ait resimler var, seni tüm Türkiye’ye rezil ederiz diye tehdit ettiler. Ayrıca bu şikayeti yaparsam, ailemin başına kötü şeyler geleceğini söylediler. Bunun üzerine bir süre daha yayına devam etmek zorunda kaldım”

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]