Seda Sayan sonunda Okan Bayülgen’e fena patladı

Okan Bayülgen’in Dada’nın neredeyse her bölümünde kulis odaları konusunda Seda Sayan’a yüklenmesi sonunda ünlü şarkıcıyı patlama noktasına getirdi. Sosyal medya hesabından Okan Bayülgen’in uzun süredir kendisiyle uğraştığını dile getiren Seda Sayan,  ünlü şovmeni uyardı. Konuyla ilgii uzun bir açıklama yapma gereği hisseden Seda Sayan, Okan Bayülgen’i gerçek sorunu dile getirmemekle suçladı.

Kulis Adabını Türkiye’ye getiren kişi olduğunu savunan Seda Sayan, açıklamsına ilginç örnekler vermeyi de ihmal etmedi. İşte Seda Sayan’ın Okan Bayülgen’e uyarı mesajı taşıyan açıklaması:

 

Sevgili Okan Bayülgen, Star TV’de programa başladığımdan bu yana ( 4,5 ay ) her hafta bana laf çakıyorsun. Benim yüzümden giyinip soyunacak oda bulamadığını tüm Star TV’yi benim kapattığımı bıkmadan, usanmadan dile getiriyorsun.

Yürekli ve cesur olan bir adam, bu akıllı ve koskoca binaları, üstelikte bünyesinde birçok medya gurubunu barındıran bu görkemli binaları inşa ettirirken konuk olarak gelebilecek ve ayrıca birçok programın sunucularının gereksinimi olan kulis tabir ettiğimiz odaları, asla kâfi gelemeyecek şekilde inşa ettiklerini izah ederdi.Kaldı ki biz seninle birçok kanalda birlikte çalıştık ve her kanalda geçerlidir.

Kulis adabını Türk televizyonlarına getiren kişi benim ve sadece Star TV’de değil tüm çalıştığım kanallarda bana özel kulis yapılmıştır. Çünkü haftanın 5 günü 3 saatlik yaptığım canlı yayın için, hazırlıklar ve toplantılar için 7 saatim kanalda geçmektedir. Aslında tüm bunları çok iyi biliyorsun da her hafta bana çatmak işine geliyor sanırım. Cesur ol, doğruları anlat… Ayrıca çok gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa paşa sen kullanırsın, zira giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim. Sayın Cumhurbaşkanımızın o çok sözü edilen Ak Saray, makamını devir ettikten sonra bir başkasına bırakacağı gibi, ben de yaptırdığım tüm kulisleri benden sonrakilere bırakıp bir diğer kulisi inşa ettirmeye başlıyorum.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]