Magazin

Scarlet Johanssson, Tom Cruise ile ilgili o iddiaya ateş püskürdü

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson, ilginç bir magazian haberiyle dünya medyasının gündeminde. Johansson’un Scientology tarikatı üyesi olan ünlü oyuncu Tom Cruise için yapılan ‘sevgili seçmeleri’ne katıldığı iddiası ortalığı hareketlendirdi. Güzel oyuncu o iddialara cevap verdi..

ORTALIĞI KARIŞTIRAN İDDİAYI REDDETTİ

Scarlett Johansson, Tom Cruise ile ilişki yaşamak için seçmelere katıldığı iddiasına adeta isyan etti. Ünlü oyuncu, Scientology tarikatı üyesi Tom Cruise için yapılan ‘sevgili seçmeleri’ne katıldığı iddiasını kesin bir dille reddetti.

Kura Dul filminin yıldızı, kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları “alçaklık” olarak nitelendirdi. Johansson, “Herhangi birinin bir ilişkiye girmek için seçmelere katıldığı fikri çok alçakça” dedi.

RAPORDA GÖRDÜM İDDASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Johansson’ın yanıtı, NBC’deki bir programa çıkan, eski Scientologist Brendan Tighe’nin yaptığı açıklamadan sonra geldi.

Tighe, Scientology güvenlik biriminin bir parçasıyken, Johansson’ın adını, Nicole Kidman’dan boşanmasını takiben Tom Cruise’la ilişki yaşamak için seçmelere katılan kadınlara ait raporların arasında gördüğünü iddia etti.

“Kendi ilişkilerimi seçmede dürüst olmadığım fikrini yayanlara karşı çıkıyorum” diyen Johansson, “Sadece Brendan Tighe diye bir adam çılgınca bir hikayeyle çıkagelmiş” dedi.

Scientology Kilisesi de Tighe’nin iddialarını reddetti. Kilise tarafından yapılan açıklamada, 2002-2009 yılları arasında tarikatın güvenlik biriminde çalıştığı açıklanan Tighe’nin yetkisinin, güvenlik kameralarını bir bekçi kulübesinden seyretmekle sınırlı olduğu söylenerek, görevi ihmalden dolayı işten çıkarıldığı belirtildi.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün