Reklam

Sapphire Çarşı’da 29 Ekim Coşkusu

Cumhuriyetin 91. yılını Doğa Koleji işbirliği ile özel bir etkinlikle kutlamaya hazırlanan Sapphire Çarşı’da, çocuklar 29 Ekim çoskusunu yaşayacaklar.

28.10.2014, İstanbul

Doğa Koleji işbirliği ile Sapphire Çarşı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel çocuklara yönelik bir etkinlik düzenliyor. 29 Ekim etkinlik kapsamında; topaç boyama, maket yapımı, resim atölyesi çalışmaları, sosis balondan çeşitli figür yapımı, yüz boyama, keçelerden Türk bayrağı yapımı ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle sürpriz hediyeler çocukları bekliyor.

29EKIMSAPPHIRE copy

 

”Cumhuriyet Bayramı’nın Resmini Yap, Hediyeleri Kap”

29 Ekim etkinlikleri kapsamında ”Cumhuriyet Bayramı’nın Resmini Yap, Hediyeleri Kap” konsteptli bir resim yarışması da düzenlenecek. Çocuklar etkinlik alanında Cumhuriyet Bayramı’nı hayal dünyalarına göre resmedecekler. Çocukların resimleri Sapphire Çarşı’nın Facebok sayfasında paylaşılacak ve en çok beğeniyi alan ilk 3 resmin sahibi hediyeler kazanacak. 1’nci olan çocuğa Seyir Terası Bileti, Balmumcu Heykel Müzesi Bileti ve Sırt Çantası, 2’nciye Balmumcu Heykel Müzesi Bileti ve Sırt Çantası, 3’üncüye ise Balmumcu Heykel Müzesi hediyeleri verilecek.

Sapphire Çarşı Hakkında:

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor.

Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı