“Sanayi Savaşları” belgeseli yeni bölümüyle TRT Belgesel’de

Türk belgeselciliğine yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkılan ve bu amacı başaran Sanayi Savaşları belgeseli 11 Aralık Pazar günü saat 11:45’te yeni bölümü ile TRT Belgesel ekranlarında olacak. Sanayi Savaşları adlı belgesel içeriği ve görsel kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Belgesel izleyicilerinin takdirini kazanan Sanayi Savaşları belgeseli, Şafak Bakkalbaşıoğlu imzası taşıyor.

İşinin ehli ustaların oluşturduğu Çarkçılar ve Anahtarcılar takımları, “Sanayi Savaşları”nda ellerindeki sınırlı malzemeler ile 24 saat içerisinde yeni bir araç ortaya çıkarmak için kıyasıya yarışmaya devam ediyor. Her hafta yeni görev ve süprizlerle karşılaşan Çarkçılar ve Anahtarcılar, 11 Aralık Pazar günü saat 11:45 tekrarı 20.55 TRT Belgesel’de. Programın bu bölümünde ustalar hünerlerini hangarın yanı sıra er meydanında da sergiliyor.

İZLEYİCİDE TİRYAKİLİK YAPTI

Her bölümde, verilen farklı malzemelerle 24 saat içerisinde, yeni bir araç ortaya çıkarmaları istenen ustalar, meslek sırlarını ve işin inceliklerini ekrana taşırken, eldeki kısıtlı malzemeler ve çıkma parçalarla çalışıp ortaya çıkan sürpriz sonuçlar ile seyircileri şaşkına çeviriyor.

Mesleki birikimleri birbirinden farklı ve her biri işinin ehli ustalardan oluşan Çarkçılar ve Anahtarcılar Sanayi Savaşları’nda becerilerini ve yaratıcılıklarını konuşturmaya devam ediyor.

Her bölümde sürpriz görevler verilen ekipler, ortaya çıkardıkları sürpriz araçlarla seyirciyi şaşırtırken, seyircide tiryakilik yaratmaya devam ediyor.

Anahtarcıları ve Çarkçılar, hünerlerini sergilerken, Halit Bolkan’dan geçer not almak tek hedefleri.

BAŞARILI BELGESELİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Belgeselin genel koordinatörlüğünü Şafak Bakkalbaşıoğlu, yapımcılığını Uğur Veli ve Raif İnan, yönetmenliğini Bilal Eroğlu, sunuculuğunu Oto Haber Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan, seslendirmesini Uğur Taşdemir, proje teknik danışmanlığını İlhan Karaca, metin yazarlığını Özgün Öztürk, editörlüğünü ise Yener Kemendi  yapıyor.

Sanayi Savaşları 11 Aralık Pazar günü Saat 11:45 ve tekrarı ile 20.55’te TRT Belgesel’de…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]