SALİH KUŞU’NUN ESKİ YÖNETMENİNDEN GANİ MÜJDE’YE SİTEM

 

‘Sağ Salim’ sinema filmiyle dikkatleri üzerine çeken ve bu yıl ikincisinin çekimlerini Cide’de tamamlayan yönetmen Ersoy Güler, bir dönem çalıştığı Gani Müjde’ye ateş püskürdü.

Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı ‘Salih Kuşu’ adlı dizide, Galatasaray bayrağının çöp kovasına atıldığı iddiaları üzerine dizinin yönetmenliğinden ayrılmak zorunda kalan Ersoy Güler konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

AKŞAM gazetesinin haberine göre Gani Müjde’nin duruş sergilemediğini imâ eden yönetmen ‘Gani Bey başımıza bela aldık korkusuna kapıldı, senaryoyu inkar etti’ dedi.

Beş ay önce Galatasaray’lı taraftarların büyük tepki gösterdiği olayla alakalı ilk kez bu açıklamaları yapan Ersoy Güler yaşananları şu sözlerle anlattı; ‘Olay Gani Bey’e gitti. O da duygusal birisi çok çabuk tepki verdi. Tepki vermeyip duruş sergileyebilirdi. Sessiz de kalabilirdi . ‘Kardeşim film yapıyoruz, espri var burada, ne var ki bunda?’ diyebilirdi. Gani Müjde kimse bizi anlamayınca, başımıza bela aldık korkusuna kapıldı ve senaryoyu inkâr ederek ‘ben böyle bir şey yazmadım’ dedi. Olaylar çarpıtıldı. Bir kurban aranıyordu o yüzden istifamı verdim.’

‘Sağ salim 2’ adlı yeni sinema filmine oldukça güvenen Yapımcı ve Yönetmen Ersoy Güler; “Bu filmde insanlar daha çok gülecek. Baştan sona tempolu bir film oldu” dedi.

Televizyongazetesi

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]