Saldırıya uğrayan Show TV muhabiri az daha atın altında kalıyordu

Show TV muhabiri Özge Mayetin Sarıyer’de başıboş olarak gezen bir atı haber yapmak istedi.  Başıboş atlar haberini yapmak için mahalleye gelen Show TV ekibini bir sürpriz bekliyordu. Habere konu olan başıboş bir at haberin anonsunu yapan  genç muhabir Özge Mayetin’e saldırınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Atın saldırısıyla genç muhabirin yere kapaklanması dikkat çekti.

AZ DAHA ATIN ALTINDA KALIYORDU

Atın muhabire saldırması olayı, Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Kameralara da yansıyan saldırı görüntüsünde yere düşen muhabir vatandaşların yardımıyla kaldırıldı. Hafif bir biçimde yaralanan muhabir atın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Genç muhabir sosyal medyadan yaralanan elinin görüntüsünü paylaştı. Mayetin, fotoğrafı “Şükürler olsun ki ucuz atlattım, bir kaç sıyrık ve dizlerimdeki morlukları saymazsak… Arayan, mesaj atan geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim 🙏🏻 iyiyim” mesajıyla Instagram hesabından paylaştı.

Dün sabah saat 09.45 sıralarında Çayırbaşı Caddesi üzerinde başıboş olarak gezen bir at kaldırımda yürüyen vatandaşlara saldırdı. Adete şaha kalkan at kaldırımda yürüyen vatandaşların üzerine atlayarak yaralanmalarına neden oldu. O anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Öte yandan, başıboş at haber yapmak için mahalleye gelen bir muhabire de saldırdı. Atın üzerine doğru atlamasıyla yere düşen muhabire yakındaki vatandaşlar ve kameraman yardım etti.

SALDIRIYA UĞRAYA MUHABİR “ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ UCUZ ATLATTIM”

Saldırı sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan başarılı muhabir, “Şükürler olsun ki ucuz atlattım, bir kaç sıyrık ve dizlerimdeki morlukları saymazsak… Arayan, mesaj atan geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

İşte Show TV muhabiri Özge Mayetin’in atın saldırısına uğradığı o an:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]