SAHRA VE TURABİ ARASINDAKİ İTTİFAK MI AŞK MI?

Survivor’da heyecan artarak devam ediyor. Her sezonda yarışmaya damga vuran isim ya da isimler olur. Bu sezona damgasını vuran bana göre iki isim var. Yeni sezonun adından sözettirmeyi başaran iki ismi de Gönüllüler takımından…Hiç kuşkusuz bu isimler Turabi ve Sahra…

İkilinin yakınlaşması Survivor izleyicilerinin de akıbetini merak ettiği en önemli konuların başında geliyor.

Turabi ve Sahra’nın birbirlerine çok benzeyen belirgin özellikleri var. Sanki ikisi de ruh ikizini bulmuş gibi. İnsanlarla iletişimde ikisi de köşeli… Ne düşündüklerini anlamak için zorlanmıyor insan..Hak verin ya da vermeyin her konuda netler… Sevimsiz olma pahasına düşüncelerini paylaşırken muhataplarının ne düşündüğü ikisinin de umurunda değil. Sadece onların ne düşündüğü önemli.

 

Belki de bu benzerlikler ikiliyi birbirine yakınlaştırdı. İkili arasında bir ittifak mı yoksa bir duygusal yakınlaşma mı olduğu konusu ise tam olarak açıklığa kavuşmuş değil.

Turabi’nin Sahra’dan bahsederken ” kardeş” ifadesini kullanmasını ağız alışkanlığı olarak mı değerlendirmeli? Ya da bir oyun öncesinde Turabi’nin Sahra’ya uyarı mahiyetinde yaptığı konuşma arasında “böyle yapmazsan seni döverim” demesi acaba masum görülebilecek bir abi-kardeş ilişkisine mi işaret ediyor? Öte yandan fiziksel olarak sürekli bir yakınlık da göze çarpmıyor değil..

İkili arasında yaşananların niteliği hakkında  acele etmemeli… Survivor adasında hiçbirşey rölantide devam etmez. “Kanki” olanlar bir de bakmışsınız kanlı bıçaklı olmuşlar…Anlaşılan Turabi ve Sahra birlikteliği ilerleyen haftalarda önemli bir sınavdan geçecek.

survivor_13

Turabi ve Sahra’nın karakter özellikleri ilişkilerinin niteliğini ileriye dönük olarak çok daha karmaşık hale getirebilir. Bu yakınlaşmadan aşk dahil güçlü ittifak, hatta nefret bile çıkabilir. İkili arasında aşk bekleyenlerin hüsrana uğrama ihtimalleri doğrusunu isterseniz hiç de az değil. İkisinin de birbirlerinin arkasından salladıkları videoları izlemek gerçekleşmesi güç bir kehanet olmasa gerek. Tıpkı Sahra ile Samanta arasında yaşanan kavga misali…Çünkü iki isim için de hayat ya siyah ya da beyaz…Pire için yorgan yakmak ikisine de çok uygun düşüyor.Böyle olunca aralarındaki ilişkiye tek boyutlu bir rol çizmek oldukça zor.

Survivor izleyicileri yarışmacılar arasındaki  devam eden rekabeti izlerken diğer yanda da Turabi ve Sahra arasında yaşananları göz ucuyla takip ediyor. Yani, bu sezon Survivor’da “double” heyecan var.

Önümüzdeki haftalar Turabi ve Sahra arasında yaşananların adının da konacağı bölümler olacak. Tabii ikiliden biri sürpriz bir biçimde adadan ayrılmak zorunda kalmazsa…

ŞADAN KABA/MEDYABEY

https://twitter.com/SadanKaba2

https://www.facebook.com/medyabey

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]