Şahane Damat final bölümüyle ekrana gelecek

Star’ın sevilen dizisi Şahane Damat’ın final bölüm fragmanı yayınlandı. Şahane Damat, 23 Ağustos Salı akşamı saat 20:00’de final bölümüyle ekrana gelecek. Peki Şahane Damat’ın final bölümünde neler olacak? İşte haberin detayları..

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği, başrollerini genç ve yetenekli oyuncular Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı Şahane Damat’ta usta sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da yer alıyor.

Şahane Damat’ın oyuncu kadrosunda Mesut Yılmaz, Hande Kaptan, Anıl İlter, Leyla Göksun, Köksal Engür, Selen Uçer, Mert Carim, Binnur Şerbetçioğlu, Selim Gürata, Ebru Nil Aydın bulunuyor.
ŞAHANE DAMAT FİNAL BÖLÜMÜN KONUSU:

Melike seçim yapmak zorundadır; ya Mehmet’i yani kendi mutluluğunu seçecektir ya da İlknur’a boyun eğip Mehmet’ten ayrılarak Mehmet’in hayallerini ve hastaneyi kurtaracaktır. Sırat köprüsündeki Melike’nin tercihi hangisi olacaktır? Acaba İlknur verdiği savaşı kazanacak mıdır?

Peki, ya Mehmet? Tam da Melike’ye aşkını ilan etmiş ve hayatında ilk kez zincirlerinden kurtulmuşken, onun tüm bu yaşananlar karşısındaki davranışları nasıl olacaktır?

Öte yanda ise Tahsin ve Cennet ikilisinin durumu iyice karışmış durumdadır. Cennet engel tanımaz bir tavırla koşar adım Tahsin’e doğru ilerlerken, Tahsin neden ondan kaçmaktadır? Nereye kadar Cennet’e karşı koyacaktır?

Her iki çifti de nasıl bir gelecek beklemektedir? Mehmet – Melike – Tahsin – Cennet dörtlüsü mutluluğa yelken mi açacaktır? Yoksa, herkes için aşk; kaçırdıkları koca bir tren ve kanayan bir yara olarak mı kalacaktır?

ŞAHANE DAMAT KÜNYE:
Yapım: Sinegraf
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Senaryo: Ayeş Ferda Eryılmaz – Nehir Erdem

Oyuncu Kadrosu:
Melike: Burcu Özberk
Mehmet: Ali Ersan Duru
Peri – Diva: Nükhet Duru
Hayati: Erhan Yazıcıoğlu
Tahsin: Mesut Yılmaz
Cennet: Hande Kaptan
Engin: Anıl İlter
İlknur: Leyla Göksun
Remzi Dede: Köksal Engür
Kibar: Selen Uçer
Tufan: Mert Carim
Kazibe: Binnur Şerbetçioğlu

ŞAHANE DAMAT FİNAL BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]