Şahane Damat 6. bölüm fragmanında Melike Mehmet’e kızıyor!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Şahane Damat 6. bölüm fragmanında yaşananlar izleyicileri şaşırttı. Mehmet ve Melike’nin ettiği kavga taşların yerinden oynamasına sebep oldu. İlknur herkesi şaşırtacak bir şey yaparak yüzüğü Mehmet’in suratına fırlattı. Mehmet sözünü tutamayınca büyük bir üzüntü yaşadı. Melike ise Mehmet’e kızmaya devam etti.

Şahane Damat 6. bölümde Mehmet basit bir kızı suçladığı için pişmanlık yaşadı. Melike, Mehmet’in yanına hesap sormaya gitti. Yüzüğün atıldığını öğrenen Melike ne yapacağını şaşırdı. Melike, İlknur ile yüzleşmeye gitti. Daha sonra da Şahane Damat yalanını ailesine açıklamak için yola koyuldu. Mehmet durumu haber alır almaz Melike’ye engel olmaya çalıştı. Şahane Damat yeni bölüm fragmanında yaşananlar şok etkisi yarattı.

ŞAHANE DAMAT 6. BÖLÜM FRAGMANI

Kazibe sabah kalktığında Melike’yi evde bulamadı. Öte yandan Mehmet’e de ulaşılamamaktaydı. Bunun üzerine Cennet ve Tahsin bizim çılgın ikiliyi bulmak için yollara düştüler. Yol boyunca Cennet’in yaptıkları tabii ki Tahsin’i kanser etmeye yetecek türdendi. 

MEHMET VE MELİKE KENDİLERİNE İZİN VERDİ

Mehmet ve Melike ise kendilerine izin vermişlerdi. Rüya gibi geçirdikleri romantizm dolu günün sonunda, Melike’nin ilk kez kendine hakim olamaması ve Mehmet’e meyletmesi ise Mehmet’in de bir an için kendini engelleyememesine sebep oldu.

ŞAHANE DAMAT OYUNCULARI

Oyuncular: Burcu Özberk, Nükhet Duru, Köksal Engür, Ali Ersan Duru, Hande Kaptan, Binnur Şerbetçioğlu, Murat Carim, Selin Uçer, Erhan Yazıcıoğlu ve Mesut Yılmaz

Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Yayın Günü: Salı / 20.00
Yapım: Sinegraf Film

Kanal: Star TV

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]