Şahane Damat 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandımı? – Melike ve Mehmet Diva’yı Saklıyor!

Yaz dizisi projelerinde ön sıralarda olmayın başaran Star TV Şahane Damat dizisiyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Yayınlanan her bölümüyle herkesi şaşkına uğratmayı başaran dizi kısa sürede sevilen dizilerin başında yer aldı.

Dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle reyting sıralamasında zirvede yer aldı. İzleyicilerin dün akşamki bölümden sonra merak ettiği konular arasında Şahane Damat 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı. Son bölümde Mehmet ve Melike’nin banyodan yaşadıkları romantizmin artmasına neden oldu. İkili arasında yaşanan romantik dakikalar Diva ve Albay’ın eve yaptığı baskından sonra son buldu. Şahane Damat fragman da Mehmet ve Melike, Diva’yı Albay’dan saklayabilmek adına türlü oyunlara başvurdu. Şahane ikilinin Albay’a kurduğu oyun herkesi şaşırtacak cinstendi. Albay tüm aramaları neticesinde Diva’yı bulamadı. İzleyicilerin merakla beklediği bu bölümü aşağıda bulunan Şahane Damat 4. bölüm izle linkinden bulabilirsiniz. Dizinin yeni bölüm fragmanına dair son dakika gelişmelerini sitemizde bulabilirsiniz.

ŞAHANE DAMAT 5. BÖLÜM FRAGMANI

Star TV’nin sevilen dizisi Şahane Damat 5. bölümde yaşanan olaylar izleyicileri şaşırttı. Melike ve Mehmet’in banyoda yaşadıkları romantizm Albay ve Diva yüzünden son buldu. Mehmet ve Melike’nin Diva’yı saklamak için yaptıkları herkesi şaşırttı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sizinle paylaşacağız.

MEHMET VE MELİKE DİVA’YI SAKLIYOR

Ertesi sabah hem Albay hem de Kazibe tehlikesini savuşturmuş olmanın rahatlığıyla hareket eden Melike ise hiç ummadığı bir yerden darbe alır. Mehmet önceki gece banyoda olanlardan belli ki rahatsızdır ve Melike’ye hiç olmadığı kadar da “arkadaşça” davranma çabasındadır. Ayrıca, Mehmet başta kendisi olmak üzere Melike’ye de sürekli hatırlatmaktadır; ikisinin oynadıkları sadece bir oyundur ve ayrıca o nişanlıdır!

MEHMET MELİKE’DEN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYOR

Mehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır. Melike tabii ki Engin’e karşılık vermemektedir, fakat bu Mehmet’in delirmesine engel teşkil etmez. Türlü türlü oyunlarda Engin’i, Melike’den uzak tutmaya çalışan Mehmet, sonunda kendini fazla açık eder. Engin de durumdan şüphelenir ve düşündüklerini İlknur ile paylaşır.

İLKNUR’UN YENİ PLANI

İlknur’un artık yapacağı tek bir şey vardır; Mehmet ve Melike’yi kendi gözleri önünde tartmak. Bu sebeple Tahsin-Melike-İlknur ve Mehmet olarak dörtlü çıkacakları bir akşam yemeği tertip eder. Ancak, o yemekte yaşananlar İlknur’un kendi kazdığı kuyuya düşmesine sebep olacaktır!

ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞAHANE DAMAT OYUNCULARI

Oyuncular: Burcu Özberk, Nükhet Duru, Köksal Engür, Ali Ersan Duru, Hande Kaptan, Binnur Şerbetçioğlu, Murat Carim, Selin Uçer, Erhan Yazıcıoğlu ve Mesut Yılmaz

Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Yayın Günü: Salı / 20.00
Yapım: Sinegraf Film
Kanal: Star TV

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]