Şahane Damat’ın 4. bölüm fragmanında Melike ve Mehmet’in yakınlaşması kaçınılmaz hal alıyor

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Şahane Damat  Damat’ın 4. bölümünde neler yaşanacak? Sevilen dizinin yayınlanacak 4. bölümünden ilginç detaylar… İşte, Şahane Damat’ın 4. bölüm fragmanından m Melike ve Mehmet arasında kendisini ele veren detaylar…

Star TV’de yaz projesi olarak ekrana gelen Şahane Damat TV izleyicisini yakalamasını bildi. Dizi 3. bölümünde de izleyicisini adeta ekrana kilitledi. İzleyicilerin şimdi merak ettiği konuların başında Şahane Damat 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu yer aldı. Melike, Albay ve Kazibe tehlikesini atlamanın sevincini yaşamaya başladı. Melike tam o esnada hiç beklemediği bir yerden darbe aldı. Mehmet, Melike ile banyoda yaşadıklarından rahatsız olmaya başladı. Bu sebepten Melike’ye arkadaşça davranmaya başladı. Mehmet yaptıklarıyla Melike’yi şok etmeye devam ederek Melike ise ne yapacağını şaşırdı. Engin’in Melike’ye yakın olmasına dikkat eden Mehmet bu duruma katlanamadı. Melike Engin’e karşılık vermese de Mehmet sinir krizi geçirdi. İzleyicilerin merakla beklediği son bölümü aşağıda bulunan Şahane Damat 4. bölüm izle linkinden bulabilirsiniz. Dizinin yeni bölüm fragmanına dair son dakika gelişmelerini sitemizde bulabilirsiniz.

ŞAHANE DAMAT 5. BÖLÜM FRAGMANI

Mehmet ve Melike’nin yaşadıklarının ardından işler iyice birbirine karışmaya başladı. Diva ve Albay’ın ani baskını herkese büyük bir şaşkınlık yaşattı. 4. bölüm fragmanında Melike ve Mehmet arasındaki duygusal yakınlaşma kendisini fazlasıyla belli ediyor.

Yaz dizisi projelerinde ön sıralarda olmayın başaran Star TV Şahane Damat dizisiyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Yayınlanan her bölümüyle herkesi şaşkına uğratmayı başaran dizi kısa sürede sevilen dizilerin başında yer aldı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sizinle paylaşacağız.

MEHMET VE MELİKE YAKINLAŞMASI SÜRÜYOR

Dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle reyting sıralamasında zirvede yer aldı. Son bölümde Mehmet ve Melike’nin banyodan yaşadıkları romantizmin artmasına neden oldu. İkili arasında yaşanan romantik dakikalar Diva ve Albay’ın eve yaptığı baskından sonra son buldu.

DİVA’YA BÜYÜK OYUN

Mehmet ve Melike, Diva’yı Albay’dan saklayabilmek adına türlü oyunlara başvurdu. Şahane ikilinin Albay’a kurduğu oyun herkesi şaşırtacak cinstendi. Albay tüm aramaları neticesinde Diva’yı bulamadı.

ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞAHANE DAMAT KONUSU

Melike, gurbetçi ailesini İstanbul’da bir başına namusuyla yaşayabileceğine ikna etmek için, bazı küçük(!) yalanlar söyleyen bir kızdır. Almanya’daki ailesi, an itibarıyla Melike’nin ödüllü bir gazeteci olduğuna, müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır.Gerçekte ise Melike İstanbul denen vahşi ormanda açlık sınırında yaşamaya çalışan sakar bir kızdır ve habercilik hayallerine ancak bir magazin gazetesinde burç yorumu yazacak kadar yaklaşabilmiştir. En kötüsü de, ailesine aralarında yüzük taktıkları yalanını attığı sosyetik estetik cerrah Mehmet Çırağan, Melike ile değil, patronuyla nişanlıdır! Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamayı başarır. Öğrendiği skandal ülkeyi sarsacaktır! Ancak o skandalın ucu çok fena bir şekilde Mehmet’e de dokunmaktadır. Tabii ne Melike ne de Mehmet, yalan ve şantajla başlayan hikayelerinin, onları tüm yalanlarını temize çekecek bir aşka taşıyacağını henüz bilmemektedirler.

ŞAHANE DAMAT OYUNCULARI

Oyuncular: Burcu Özberk, Nükhet Duru, Köksal Engür, Ali Ersan Duru, Hande Kaptan, Binnur Şerbetçioğlu, Murat Carim, Selin Uçer, Erhan Yazıcıoğlu ve Mesut Yılmaz

Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Yayın Günü: Salı / 20.00
Yapım: Sinegraf Film
Kanal: Star TV

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]