Şahan Gökbakar’dan eşi Selin Ortaçlı’ya 700 bin liralık hediye

Şahan Gökbakar’la geçen yıl Prag’da evlenen oyuncu Selin Ortaçlı, beş ay sonra anne oldu. Selin Ortaçlı, doğum sonrası beş ayda tüm kilolarını vererek fit haliyle görenleri şaşırttı. Ortaçlı, eşi Şahan Gökbaka’ın doğum hediyesi olarak aldığı 700 bin liralık cipiyle geldiği Etiler’deki bir bakım merkezindeydi.

Selin Ortaçlı Gökbakar, Etiler’de girdiği merkezde yaklaşık bir saat kaldı. Selin Ortaçlı Gökbakar, çıkışta ayaküstü gazetecilerin sorularını cevapladı.

Gazetecilerin “Oyunculuğa yeniden başlayacak mısınız?” şeklindeki sorusuna “Yok artık canım yok. Benim restoranım var çok mutluyum orada” cevabını vererek oyunculuğu bıraktığını açıkladı. Ortaçlı, kısa sürede doğum kilolarını verdiğini söyledi.

“EMZİRİNCE KİLOLAR GİDİYOR”
Doğumdan iki ay sonra tüm fazla kilolarını verdiğini söyleyen eski oyuncu, tüm vaktini oğlu Deniz Efe ile geçirdiğini anlatıp “Özel bir şey yapmadım emzirince gidiyor kilolar zaten. Hamileyken de fena sayılmazdım ama şöyle bir göbek vardı. Dadı olmayınca, çocuğa kendiniz bakınca böyle oluyor. Keyifli bir duygu. Bırakamıyorum kimseye. Ya anneanne, ya babaanne ya da baba aramızda paslaşmaca” diye konuştu. Ortaçlı, “İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna ise gülerek “İnşallah. Kardeş güzel şey” cevabını verdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]