Şafak Sezer hayranlarını yine üzdü

Ünlü komedyen-oyuncu Şafak Sezer 20 Nisan’da İstanbul’daki evinde sinir krizi geçirmiş önce Bağcılar’daki Medipol Hastanesi’ne kaldırmış, ardından ruhsal hastalıkların tedavi edildiği Şişli’deki Fransız Lape Hastanesi’ne sevk edilmişti. Şafak Sezer şimdi de hastaneden kaçmaya çalışmasıyla gündemde.

Teskin edilmesinde zorluklar yaşanan ve hastanede çığlıklarıyla koridorları inleten, Şafak Sezer’e sakinleştirici ilaçlar verildiği bildiriliyor. Şafak Sezer’in tedavi süresinin bir dönem daha devam edeceği öğrenildi.

HASTANEDEN KAÇMAYA ÇALIŞTI

Doktorlar Şafak Sezer’in hastanede 2 hafta daha kalması gerektiğini söyledi. ‘Hastanede yatmak istemiyorum, çıkarın beni, buradan’ diyen Şafak Sezer’e doktorlar itiraz, etti.

Şafak Sezer önceki gün hava alıp yürümesi için gözetim altında hastane bahçesine çıkartıldı. Bir anda yanındaki görevliyi itip hastane bahçesinin duvarına doğru koştu.

Buradan atlayıp kaçmaya kalktı. Lape Hastanesi’nin çalışanları Şafak Sezer’e müdahale etmek zorunda kaldı Esra Sezer, eşi Şafak Sezer’i 24 saat gözetim altında tutmak için güvenlik görevlisi tuttu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]