Sabriye Survivor’a veda eden son isim oldu

Survivor 2017’de final öncesinde 17 Haziran Cumartesi günü eleme gerçekleşti. 22 Haziran’da KKTC’de gerçekleşecek final öncesinde Adem ve Serhat ile birlikte elemeye kalan Sabriye Şengül Survivor’dan elendi. Sabriye Şengül, bugüne kadar defalarca eleme potasına kalmış ve  ‘Potanın Kraliçesi’ adını almıştı.

SABRİYE BU KEZ ELEME POTASINDAN ÇIKAMADI

Sabriye, Survivor’da bugüne kadar birçok kez elemeye kaldı. Sabriye, bireysel yarışmaların başlamasıyla son olarak Berna’nın elendiği ada konseyinde çıkmayı başarmıştı. Sabriye, Adem ve Serhat Akın ile girdiği eleme potasından bu kez çıkamadı ve adaya veda etmek durumunda kaldı.

Survivor’da iz bırakmayı başaran  Sabriye, Serhat Akın ile yaşadığı kavgayla da çok konuşulmuştu. Sabriye, ada konseyi sonrası takım arkadaşına Serhat’la tartışması sonucu tekme atmaya çalışmış ve ağır ifadeler kullanmıştı. Bu görüntülerden sonra Acun Ilıcalı, “bundan sonra sinirine hakim olamayan yaptırıma hazır olacak. Yarışmacıların haklarını korumak zorundayız. Bu son uyarımızdı” açıklamasını yapmıştı.

GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

Sabriye ise Serhat’a söylediklerinden dolayı pişman olduğunu söyleyerek özür dilemişti.

Dün akşam oynanan Survivor dokunulmazlık mücadelesini İlhan Mansız kazandı. Survivor’da Adem, Serhat ve Sabriye’nin çıktığı eleme potasından en az SMS oyunu alan ve yarışmaya veda eden Sabriye isminin açıklanmasının ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]