Magazin

Sabah yazarından İsrail’de konser veren Özcan Deniz’e ince ayar: Ne demek istediğimi anladın sen!

Sabah yazarı Mevlüt Tezel, İsrail’de yapılan Eurovision Şarkı yarışmasında sahneye çıkan ve mini konser veren Madonna’nın dansçısının ve de İzlanda’nın İsrail’e yönelik yaptığı ses getiren protestoları köşesine taşıdı. Tezel’in Twitter hesabından Özcan Deniz’e yönelik mesajı dikkatlerden kaçmadı.

MEVLÜT TEZEL, ÖZCAN DENİZ’İ ELEŞTİRDİ

Mevlüt Tezel, Sabah’ta yayınlanan yazısını Twitter hesabından paylaşırken ilginç bir not eklemeyi de ihmal etmedi.

Özcan Deniz‘in İsrail’de yaptığı konsere gönderme yapan Tezel, Twitter hesabından “İzlandalı grup risk alır Filistin bayraklı atkı açar Madonna Israil’i ters köşeye yatırır dansçıya Filistin bayrağı giydirir. Bizim Özcan Deniz gibiler üç kuruş için Israil’in ekmeğine yağ sürer.” diye yazdı.

Mevlüt Tezel, bugünkü “Eurovision’un asıl kazananı Filistin” yazısında Özcan Deniz’in de adını zikrederek şu ifadelere yer verdi:


“Dünyanın dört bir tarafından yapılan boykot çağrılarına rağmen Eurovision’da sahne alan Madonna’nın demek bir bildiği varmış!
Madonna “Ben kültürel bir etkinliği boykot etmem ama protestomu da yaparım” dedi. Milyonlarca insanın canlı izlediği yayında Filistin’e destek vermiş oldu. Efsane şarkıcı yine ezber bozdu. Ee bir Madonna kolay yetişmiyor.
Orta Doğu’dan çok çok uzakta küçük bir ada ülkesi olan İzlanda’dan Hatari adlı yürek yemiş bir grubun çıkıp da canlı yayında Filistin bayrağı açması, olaylara sessiz kalan Müslüman şarkıcılara da ders oldu. Özcan Deniz ne demek istediğimi anladın sen!

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı