Saadet Işıl Aksoy, Kerem Bürsin’in partneri olmayacak! İşte nedeni…

Geçtiğimiz günlerde Saadet Işıl Aksoy’un Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinde rol alacağı duyurulmuştu. Fakat Ay Yapım konuyla ilgili yeni bir açıklama yaparak genç oyuncunun dizinin kadrosundan ayrılacağını duyurdu. 

Saadet Işıl Aksoy’un Kerem Bürsin ile birlikte “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinde rol alacağı açıklanmıştı. Ay Yapım yaptığı açıklamada güzel oyuncunun dizinin kadrosundan ayrıldığını duyurdu.

İŞTE AY YAPIM’IN YAPTIĞI O AÇIKLAMA

“Ülkemizi yurt dışında yer aldığı projelerde başarı ile temsil eden Saadet Işıl Aksoy ile yeni projemiz “Bu Şehir Arkandan Gelecek” için prensip olarak anlaşmıştık. Kendisinin 2016 yılı başında, Türkiye’ye dönmeden önce görüşmeleri başlayan önemli bir uluslararası projenin çekimlerinin son karar aşamasının dizimizin çekim tarihi ile çakışması dolayısıyla Saadet Işıl Aksoy ile birlikte zor bir karar aldık. Saadet Işıl Aksoy, Kasım ve Aralık aylarında bahsi geçen proje için yurt dışında olacak, Ocak ayı itibariyle ise Türkiye’ye dönerek Ay Yapım’ın yeni ve farklı projesinde yer alacaktır.”

Bilgilerinize,
AY YAPIM

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]