S Sport’ta kapsamlı bir espor programı başlıyor: Misclick

Sadettin Saran’ın spor kanalı S Sport’ta yeni bir program başlıyor. Televizyonlarda ilk kapsamlı espor yorum programı Misclick, Zeynep Gençağa’nın sunumu ve Kürşad Demirer’in yorumlarıyla S Sport’ta 6 Haziran’da(bugün) başlıyor. League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin 2017 yaz sezonunda, aralarında 1907 Fenerbahçe’nin de bulunduğu 8 takım şampiyonluk için mücadele edecek.

LEAGUE OF LEGENDS TÜRKİYE ŞAMPİYONLUK LİGİ HEYECANI, S SPORT’TA

Saran Medya ile Riot Games Türkiye’nin gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında espor canlı yayınları ve stüdyo programları, S Sport ekranlarında başladı. 2017 League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nden en önemli maçların canlı yayınlarının yanı sıra stüdyo programı Misclick de espor tutkunlarıyla S Sport’ta buluşacak. League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin 2017 yaz sezonunda, aralarında 1907 Fenerbahçe’nin de bulunduğu 8 takım şampiyonluk için mücadele edecek.

Spor izleyicisini İngiltere Premier Ligi, NBA, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, MotoGP, Moto2, Formula 1 ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi gibi Premium içeriklerle buluşturan Premier spor kanalı S Sport, espor yayıncılığına da farklı bir boyut getirecek.

Saran Medya’nın Riot Games Türkiye ile yaptığı anlaşma kapsamında espor organizasyonlarının resmi yayıncısı olan S Sport, 2017 League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi yayınlarına 5 Haziran Pazartesi günü başladı.

1907 Fenerbahçe, BAUSuperMassive, Çilekler, DarkPassage.BKM Ekspress, Galakticos, Oyunfor.Crew, P3P ve Team Aurora takımlarının mücadele edeceği Türkiye Şampiyonluk Ligi’nden canlı maç yayınları, her Pazartesi S Sport’ta olacak.

Haftanın karşılaşmaları Misclick programında değerlendirilecek

Espor tutkunları, en önemli Türk takımlarının katılacağı ligin ilginç detaylarını ve takım hikayelerini ise 6 Haziran Salı günü 18.00’de başlayacak Misclick programından takip edebilecek.

S SPORT NERELERDEN NASIL İZLENİYOR?

Zeynep Gençağa’nın sunumu ve Kürşad Demirer’in yorumlarıyla S Sport ekranlarına gelecek olan Misclick, her hafta Salı günü izleyicilerle buluşacak.

S Sport, League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin yanı sıra Çin’de düzenlenecek olan 2017 League of Legends Dünya Şampiyonası’nı da canlı yayınlar ve yorum programlarıyla ekranlara getirecek.

Sporseverler, S Sport’a Digiturk 87, D-Smart 78 ve Turkcell TV + 77. kanaldan ulaşabiliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]