“Rus Ivan Drago” World of Tanks’in yeni yüzü oldu

Rocky’e meydan okuyan Rus Ivan Drago rolüyle tanıdığımız oyuncu, World of Tanks’in yeni yüzü oldu. Wargaming, World of Tanks’in yeni videosu için Rocky’e meydan okuyan Ivan Drago rolüyle tanıdığımız Dolph Lundgren ile güçlerini birleştiriyor.

Geçtiğimiz aylarda Rusya’da düzenlenen Wargaming Fest’te Dolph Lundgren’in World of Tanks’in yeni reklam yüzü olacağını açıklayan şirket, bu iş birliğinin ilk meyvesini yeni bir videoyla oyuncuların beğenisine sundu. Bu videoda Lundgren, menajerine son zamanlarda “delikanlı adam”ların ne gibi hobileri olduğunu soruyor ve aldığı cevaplardan pek memnun kalmıyor.

Videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Altyazı seçeneklerinden Türkçe’yi seçmeyi unutmayın

World of Tanks Hakkında

World of Tanks zırhlı savaşlarının temel alındığı ilk ve tek takım tabanlı devasa çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın her yerinden çelik kovboyların katıldığı, İkinci Dünya Savaşı’nın epik tank savaşlarının ortasına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, Birleşik Krallık, Japonya, Çekoslovakya ve Çin’in tarihsel gerçekliklerine göre hazırlanmış 450’den fazla zırhlı araç içeriyor.

World of Tanks hakkında daha fazla bilgi ve ücretsiz oynanan ödüllü aksiyon MMO’yu indirmek için tıklayın: http://worldoftanks.eu

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri olmanın yanı sıra ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 10’dan fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur.

Şirketin farklı platformlara sunduğu oyunlar arasında World of Tanks Xbox Versiyonu ve mobilde yer alan World of Tanks Blitz bulunmaktadır. 2014 ve 2015 yılında yayınlanan World of Tanks Xbox sürümleri, Xbox 360 ve Xbox One oyuncularına platformlar arası destansı tank savaşları yapma imkanı sunmaktadır. Bununla yetinmeyen Wargaming, World of Tanks’in PlayStation®4’e çıkışıyla birlikte konsoldaki gücünü daha da genişleteceğinin sinyallerini vermiştir. Mobil MMO oyunu World of Tanks Blitz ise Wargaming’in en bilinen takım bazlı askeri oyununu dünya genelindeki akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına açmıştır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]