İnternet

Ruhi Çenet “korku videosu çekecek misin?” sorusuna ne cevap verdi?

Youtuber Ruhi Çenet Ekşi Sözlük yazarlarının sorularına cevap verdi. Çenet, korku videolarından neden uzak durduğuna da açıklık getirdi.

Youtube platformunun başarılı ismi Ruhi Çenet, Ekşi Sözlük yazarlarının sorularına cevap verdi. Birbirinden ilginç sorulara cevap veren Çenet’e gelen bir soru da korku videoları çekip çekmeyeceği ile ilgiliydi.

ÇENET: “KORKU VİDEOLARI ÇOCUKLARI OLUMSUZ ETKİLİYOR”

“Korku videosu çekmeyi düşünüyor musunuz?” şeklindeki soruya Ruhi Çenet, çekmeyi düşünmediğini söyledi. Korku videolarının özellikle çocuklar üzerinde olumsuz etkileri olduğunu ifade eden Çenet, bundan dolayı korku videolarından biraz uzaklaştığını dile getirdi.

“Youtube algoritmik olarak korku videolarını biraz dışarı koymaya başladı” diyen Çenet, korku videolarının reklam alan içerikler olmadığını dile getirdi. Çenet bu nedenlerden dolayı daha pozitif konulara yöneldiğini aktardı.

RUHİ GERÇEK ADI MI?

Ruhi adının gerçek adı olup olmadığını merak eden yoksa bu adı kanalına sadece gizem katmak için mi koyduğunu soran bir yazara ise Çenet, Ruhi adının gerçek adı olduğunu söyledi.

Başka bir yazar ise Ruhi Çenet’e “neden Sadettin Teksoy gibi konuşuyorsun?” diye sordu. Çenet, bu soruya da “normal hayatımda da böyle konuşuyorum. Böyle konuşmak için ekstra bir çaba harcamıyorum” diye cevap verdi. Çenet fona koydukları müzikten de böyle bir algının akla gelebileceğini ifade etti.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı