Robin Williams’ın ölüm nedeni açıklandı

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Robin Williams’ın, hayatını kaybetmesiyle ilgili esrar ortadan kalktı. Ünlü oyuncunun kemerle kendisini asarak intihar ettiği bildirildi.

Willams’ın ölümüyle ilgili  soruşturmayı yürüten Polis Şefliğinden  yapılan açıklamada,  toplanan tüm kanıtların ünlü oyuncunun kendisini kemerle asarak intihar ettiğini gösterdiği belirtildi.

Robin Williams’ın bileklerinde yüzeysel kesikler görüldüğünü ifade edilirken Willams’ın cesedinin yanında üzerinde ‘kurumuş kan’ olduğu tahmin edilen kırmızı bir madde olan çakının da bulunduğu ifade edildi.

Bununla birlikte Willams’ın ölüm nedenine ilişkin son kararın tanıkların ifadesi ve toksit testlerinden alınacak sonuçların değerlendirilmesiyle kesinleşeceği haber veriliyor.

Polis açıklamasında, grafik tasarımcısı eşi Susan Schneider tarafından en son sabah saat 10.00 sıralarında görülen Williams’ın, polis ihbarıyla evine gelen sağlık ekipleri tarafından yerde yatarken bulunduğu, yapılan müdahalelere rağmen hayata döndürülemediği bildirilmişti.

Oscar ödüllü 63 yaşındaki sanatçının 2009 yılında kalp ameliyatı olduğu, daha sonra da birkaç kez depresyon tedavisi gördüğü kaydedildi.

En iyi erkek oyuncu dalında 3 kez Oscar’a aday gösterilen ve 1997 yılında oynadığı Can Dostum filmiyle en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü alan Williams, iki kez Emmy, dört kez Altın Küre ve beş kez de Grammy ödülünün sahibi olmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]