Magazin

Rıza Kocaoğlu’nun aşk trafiğine yetişilmiyor!

Şu sıralar Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur’da boy gösteren oyuncu Rıza Kocaoğlu, en son Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in basın açıklamasını sabote etmeye çalışmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Rıza Kocaoğlu, şimdilerde ise içine girdiği yoğun aşk trafiği nedeniyle magazin manşetlerinde…

HANDE SUBAŞI İLE BODRUMDA AŞK YAŞADI

Medyatava’da Birsen Altuntaş imzasıyla yayınlanan haberde Rıza Kocaoğlu, yaşadığı ilişkilerle adından söz ettiriyor. Kısa süren aşk maceralarıyla dikkat çeken Kocaoğlu, önceki yaz Bodrum’da Hande Subaşı ile ilişki yaşadı. Bodrum dönüşü Hande Subaşı’dan ayrıldığı ortaya çıkan Rıza Kocaoğlu, eski sevgilisi Eylül Su Sapan’a geri döndü.

BEGÜM BİRGÖREN İLE YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Eski sevgilisi ile yeniden yaşadığı ilişkisini bitiren oyuncu, bu kez yönetmen Uluç Bayraktar ve arkadaşlarıyla gittiği Çeşme tatilinde Begüm Birgören ile yeni bir aşka yelken açtı.

DAMLA COLBAY’LA CİHANGİRDE GÖRÜNTÜLENDİ

Rıza Kocaoğlu aşk trafiği bununla da kalmadı. Ekim ayında bu kez “İçerde” dizisindeki rol arkadaşı Damla Colbay’la Cihangir’de baş başa yemek yerken görüntülendi. Kocaoğlu son olarak da geçen şubat ayında şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık’la sevgili olmuştu.

ZEYNEP BASTIK’LA DA AŞK YAŞADI

Habere göre Zeynep Bastık’ın Rıza Kocaoğlu’nun eski sevgilileri Hande Subaşı ve Begüm Birgören’in yakın arkadaşı olması ise şaşkınlığa neden oldu. Rıza Kocaoğlu ile Zeynep Bastık aşkı, ilk olarak ünlü oyuncu Burak Deniz’in Cağaloğlu Hamamı’nda yapılan doğum günü partisinde belgelenmişti. İkili, mart sonunda ise Rıza Kocaoğlu’nun Nişantaşı’nda 39. yaş gününü kutladığı parti çıkışı ilk kez el ele kameralara takıldı.

G. SARAY BAŞKANI CENGİZ’İN AÇIKLAMASINI SABOTE ETMİŞTİ

Sosyal medyadan birlikte pozlar da paylaşan çiftin geçen günlerde ayrıldığı ortaya çıktı. Söz konusu haberde Zeynep Bastık’ın yakın çevresine ihanet yüzünden Rıza Kocaoğlu ile yollarını ayırdığını söylediği iddia ediliyor. Ayrılık olayının sonrasında ikili birbirini sosyal medyadan da silmesi ise dikkat çekti.

Fanatik Göztepe taraftarı olarak bilinen Rıza Kocaoğlu, son olarak Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in basın toplantısında yaptığı tuhaf hareketler büyük tepki almış ve adına sosyal medyada #özürdilerızakocaoğlu etiketi açılmıştı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün