Rising Star’da Mustafa Sandal’dan özür gibi İrem Derici açıklaması

TV8’de Öykü Serter’in sunumuyla canlı olarak yayınlanan Rising Star bu akşam yeni jüri üyeleriyle izleyici ile buluştu. Programın hemen başında Mustafa Sandal’ın yıllar önce O Ses Türkiye yarışmasına katılan irem Derici için yaptığı açıklama yarışmaya adeta damga vurdu.

Yarışmanın jürisinde Mustafa Sandal yerini korurken Yılmaz Morgül, Emina Sandal ve İrem Derici jüri koltuğunda yerlerini aldı.

MUSTAFA SANDAL’DAN ÖZÜR MAHİYETİNDE İREM DERİCİ AÇIKLAMASI

Programın hemen başında söz alan Mustafa Sandal, O Ses Türkiye’de yarışan ve elenen İrem Derici’ye atfen kısa bir açıklama yaptı. O Ses Türkiye’de İrem Derici’nin performansı sırasında kendisinin de dönmeyenler arasında olduğunu hatırlatan Mustafa Sandal, başarılı popçunun yarışma sonrasında yakaladığı başarı çizgisinden dolayı İrem Derici’yi öperek kutladı ve başarılarının devamını diledi. Mustafa Sandal o zamanda aslında dönmeleri gerektiğini ifade ederek ” eğer dönebilseydik daha iyi olurdu” şeklinde konuştu. Sandal belki de jürinin bu tavrıyla İrem Derici’yi farkında olmadamn da olsa motive etmiş olabileceğini kaydetti.

İREM DERİCİ: ACUN MEDYA’NIN BİR FERDİYİM

İrem Derici ise Mustafa Sandal’a açıklamasından sonra teşekkür etti. Kendisinin bugünlere gelmesinde Acun Medya’nın önemli bir katkısının olduğunu söyleyen başarılı popçu “kendimi Acun Medya ailesinin bir ferdi olarak görüyorum” diye konuştu.

ÜÇ ÜNLÜ İSMİ KATLADI

Hatırlanacağı gibi 2011 yılında, O Ses Türkiye’ye katılan İrem Derici için koltuğunda tek dönen jüri üyesi Hülya Avşar olmuştu. Derici’nin performansını beğenmeyen Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise ise Hülya Avşar ile dalga geçmişlerdi.

Fakat İrem Derici yarışma sonrası çıkışıyla dijital ortamda jürideki üç şarkıcının toplamından fazla dinlenerek ünlü yıldızları adeta utandırmıştı.

İşte, yıllar öncesinde Show TV’de ekrama gelen O Ses Türkiye yarışmasında İrem Derici’nin performansına sadece Hülya Avşar’ın döndüğü o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]