Rıdvan Dilmen’in doktorundan “operasyon” açıklaması

NTV Spor’un ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen cerrahi bir operasyon geçirdi. Görülen lüzum üzerine boğazındaki bölgesel lenf bezleri temizlenen Rıdvan Dilmen’in doktoru Prof. Dr. Oktar Asoğlu ameliyatla ilgili bilgi verdi.

Asoğlu, Rıdvan Dilmen’in ameliyatının çok başarılı geçtiğini söyledi. Rıdvan Dilmen 3 ya da 4 gün daha hastanede kalacağı öğrenildi. Asoğlu, “bu birkaç gün içinde patoloji raporları elimize geçtikten sonra ek bir tedavinin gerekip gerekmeyeceğine konunun uzmanı olan doktorlar tarafından yapılacak toplantıda karar vereceklerini ifade etti.

RIDVAN DİLMEN’İN AMELİYATI 3 SAAT SÜRDÜ

Oktar Asoğlu, Rıdvan Dilmen’in ameliyatına giren ekibin oldukça deneyimli olduğunun altını çizerek Rıdvan Hoca şuan gayet iyi durumda” diye konuştu.

Bugün sabah saat 09:00’da ameliyata alınan Rıdvan Dilmen’in ameliyatının 3 saat sürdüğü öğrenildi.

Dilmen, Sabah gazetesindeki köşesinden rahatsızlığını okurlarına duyurmuştu. Dilmen, yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili şunları yazmıştı:

RIDVAN DİLMEN RAHATSIZLIĞINI KÖŞESİNDEN DUYURMUŞTU

“Siz değerli okuyucularımın bilmesini istediğim bir durum var. Muhtemelen birkaç gün içerisinde duyurulacak bir rahatsızlığım mevcut. Boynumda bir rahatsızlık tespit edildi. Önce siz bilin istedim. Güçlü kalıp dualarınızla 3 ay sürecek iyi bir tedavi dönemiyle bu yaz yazılarımla sizlerle birlikte olacağım. Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim. Biz de doktorlarımız sayesinde çalışacağız, inşallah toparlayacağız. Dualarınızla iyi olacağımı biliyorum. Her şey Allah’tan… Sizlerin desteğiyle biz de çalışacağız, güçlü olacağız. Herkese sevgiler, sağlıklı günler.”

NANİ’DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Boynunda oluşan şiş sonrası tümör şüphesiyle ameliyata alınan Rıdvan Dilmen’in tedavisi sürerken, Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Luis Nani, Dilmen’e ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.

Nani, Instagram ve facebook hesabından “Sevgili Rıdvan Dilmen sana acil şifalar diliyorum ve hızlı iyileşmeni diliyorum!” ifadeleriyle paylaşımda bulundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]