MagazinTelevizyon

Renkli Sayfalar’da yapılan Nurgül Yeşiçay yorumları tepkilere neden oldu

Kanal D’de yayınlanan Renli Sayfalar adlı magazin programında Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın bir yıl önce çekilen görüntülerine yapılan yorumlar sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılmasıyla patlak veren Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasındaki kavganın şiddeti tırmanarak devam ediyor. Erkan Petekkaya’nın Yeşilçay’la ilgili yaptığı son açıklama dikkatlerin yeniden ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın yapacağı yeni açıklamaya kilitlenmesine neden oldu.

Sular biraz durulmuştu ki Nurgül Yeşilçay’ın Hürriyet’ten Ayşe Arman’a verdiği röportajla kavganın alevi giderek büyüdü. Tarafların sert ve acımasız açıklamaları birbirini izledi.

En son Erkan Petekkaya’nun bir internet sitesine yaptığı Nurgül Yeşilçay’la ilgili sert açıklamalar kavgaya adeta zirve yaptırdı.

Erkan Petekkaya son açıklamasında “Nurgül Yeşilçay, ahlaksızlıkları yüzünden terbiyesiz ve disiplinsiz davranışları yüzünden Paramparça dizisinden kovulmuştur.” sözleriyle belki de çok daha fazla uzun sürecek olan kavganın fitilini ateşlemiş oldu.

Petekkaya, son açıklamasında Yeşilçay’ın hatırlı kişileri devreye sokarak kendisinden ve yapım şirketinden özür dilediğini ve kendisini affetmelerini istediğini iddia etti.

TEPKİ ALDI

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya kavgası bugün Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programının da gündemindeydi. Programda yaklaşık bir yıl önce bir eğlence mekanında Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın sahnede eğlendiği anlar ekrana taşındı. Görüntüler üzerinden yapılan yorumlarda Nurgül Yeşilçay’a yüklenilmesi sosyal medyada bazı kullanıcıların tepkisini çekti. Video, programda tartışmanın seyrini değiştirecek görüntüler şeklinde sunuldu.

Görüntülerden fazla bir sonuç çıkarılmasının mümkün olmamasına rağmen programın sunucularının videonun sanki Nurgül Yeşilçay’ın aleyhineymiş gibi bir tavır takınılması özellikle kadın kullanıcıları çileden çıkarttı.

Bazı kullanıcılar programda videonun verilmesini ve videodan çıkarılan sonucu kıyasıya eleştirdi. Hatta hızını alamayan bazı kullanıcılar Kanal D yönetimini de programdan dolayı sert eleştiri yönelttiler.

RENKLİ SAYFALAR SOSYAL MEDYANIN HEDEFİNDE

İşte sosyal medyadan Renkli Sayfalar için yapılan sert eleştirilerden bazıları:

rumpelstiltskin ‏@tigincea 
@KanalD ne biçim bir program bu #Renklisayfalar 😡

inci ‏@asiqbirqis 
@KanalD gibi bir kanalın böyle korkunç programlara yer vermesini hiç yakıştıramadım!! @RenkliSayfalar2

inci ‏@asiqbirqis 
Şimdi izledim Nurgül Yeşilçay haberini tarafsız gazetecilikten anlayışınız bu mu? Siz nasıl kadınlarsınız! @RenkliSayfalar2

mino ‏@ceolatto1 4
@RenkliSayfalar2 @KanalD iğrenç yorum ve imalarınıza Kanal D yönetimi nasıl izin verdi? umarım Nurgül Yeşilçay hukuki süreç başlatır.

AmeliePoulain ‏@Amelieepou 
Renkli Sayfalar denilen Kanal D programında yapılan rezilliği gördüm o tarz habercilik anlayışı leş mide bulandırıcı kadınların ulusal büyük

nazlıcan ‏@YazBitmesiin
@KanalD gibi bir kanalında böyle bir aşağılanmaya göz yumması da hiç hoş değil! Gerekeni yapın iki s….yı çıkartın !
RenkliSayfalar

nazlıcan ‏@YazBitmesiin 
Adamı aklamak için yapmadıkları yalakalık kalmadı! Kadını resmen aşagıladılar rezilsiniz !
#RenkliSayfalar @KanalD

Beyza ‏@BeyzaHocaoglu93 
@RenkliSayfalar2 sunucularınız kadınların ve kadınlık onurunun yüz karaları izlerken ben utandım siz yayınlamaya nasıl utanmadınız?

İşte, Renkli Sayfalar’da yayınlanan büyük tepkilere neden olanErkan Petekkaya-Nurgül Yeşilçay’ın  videosu ve programda yapılan o yorumlar:

 

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün