Renkli Sayfalar’da Nurseli İdiz’i canlı yayına almadılar

Nurseli İdiz Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’a çıkarılmayınca isyan etti. Nurseli İdiz Renkli Sayfalar’a konuk olmak için kuliste bekledi. Ama zaman geçtikçe ünlü oyuncunun canlı yayına çıkarılmaktan vazgeçildiği anlaşıldı. Bu durum üzerine ünlü oyuncu çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak adeta veryansın etti.

Renkli Sayfalar magazin programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel , Nurseli İdiz ile kavga ettiği haber veriliyor.Ekrandan Nurseli İdiz’i linç etmeye kalkan iki sunucuya ünlü sanatçı da instagram üzerinden karşılık verdi.

Renkli Sayfalar programı sunucuları makyaj odasında bıraktıkları Nurseli İdiz’i ekrana çıkarmayınca kuliste gerginlik yaşandı. Yüksel ve Dağıstanlı, canlı yayında Nurseli İdiz hakkında ‘ekibimize küfür etti yayına gelmedi” iddiasını öne sürdüler.

NURSELİ İDİZ INSTAGRAM HESABINDAN CEVAP VERDİ

Kanal D’de makyaj odasından hakkındaki suçlamaları sadece dinlemek zorunda kalan İdiz, kendisi için söylenenlere cevap veremeyince Instagram hesabından bir video yayınladı. Nurseli İdiz, çektiği videoda şunları söyledi;

“Renkli Sayfalar beni canlı yayına çağırdılar. Şu anda ise yayına almak istemiyorlar. Magazin dünyasının bu iğrençliğini sizinle paylaşmak istedim.”

Renkli Sayfalar’da Nurseli İdiz’le ilgili yapılan açıklama ise şöyleydi:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com