Rengarenk’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Atv ekranlarının yaz dizisi projesi kapsamında yayınlanan dizilerinden birisi olan Rengarenk’in bu hafta yayınlanmaması gözlerden kaçmadı. İzleyiciler Rengarenk dizisinin neden yayınlanmadığını merak etti. Bu sebeple izleyicilerin en çok sorduğu sorulardan birisi de Rengarenk neden yayınlanmadı sorusu oldu. Dizinin ülkemizde yaşanan olaylardan ötürü önümüzdeki hafta yayınlanacağı duyuruldu. Atv ve A haber kanallarının ortak yayın yapması sebebiyle dizi önümüzdeki hafta cuma günü saat 20.00’de izleyicileri ekran başına kitlemeye devam edecek.

Yapılan bu açıklamalarla Rengarenk yeni bölüm ne zaman sorusu yanıt buldu. Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kitleyen dizinin başrollerinde ise Açelya Devrim Yılhan, Cem Belevi, Ümit Kantarcılar, Selin Şekerci, Sertan Erkaçan ve Şebnem Doğruer gibi ünlü isimler yer aldı. Rengarenk bu akşam yayınlanacak mı sorusunun cevap bulmasıyla izleyiciler dizinin yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

RENGARENK BU AKŞAM YAYINLANACAK MI

Renk Duygun adındaki ünlü bir oyuncuyla kendi halinde bir veteriner olan Can’ın hikayesini anlatan dizinin bu hafta yayınlanmaması dikkat çekti. İzleyicilerin merak ettiği soru Rengarenk neden yayınlanmadı oldu.

RENK VE CAN ARASINDAKİ GERİLİM ARTIYOR

Renk Duygun ve Can arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk’in kendini Can’a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can’ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır. Kendi şöhretli hayatından bunalan Renk ise söylemek zorunda kaldığı yalanının ortaya çıkmasıyla bu sade hayatta bulduğu huzuru kaybetmek üzeredir. Şöhretine değer veren ailesi ve ayrıldığı erkek arkadaşı da işin içine girince Renk kendini oldukça zor bir durumda bulur.

RENK VE CAN: İKİ TALİHSİZ İNSAN

Yaşadıkları talihsizlikler sonrasında yaşamlarında güven duygusu arayan bu iki yaralı kalp Can ve Renk kendilerine dahi itiraf edemedikleri duygusal ama bir o kadar inatçı ilişkilerine devam edecekler mi? Yoksa girdikleri “güven duygusu” savaşında birbirlerinden vazgeçecekler mi?

RENGARENK DİZİSİYLE İLGİLİ TÜM GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

RENGARENK KONUSU

Rengarenk adlı dizidede son zamanlarda yapımcıların meraklı olduğu yabancı film ya da dizilerden uyarlama bir senaryoya yer verildi. Julia Roberts ve Hugh Grant’in başrollerini paylaştığı Nothing Hill filminden alınan senaryo romantik komedi türünde izleyiciye sunulacak. Rengarenk kadınlara ve sevgiye inancı yitiren Can ve ülkenin popüler yıldızlarından olan Renk’in sürpriz karşılaşmasıyla başlayan hikayeyi anlatacak.

RENGARENK OYUNCULARI

Oyuncular: Cem Belevi, Açelya Devrim Yılhan, Selin Şekerci, Ümit Kantarcılar, Sertan Erkaçan, Şebnem Doğruer, Kaan Taşaner, Selin Yeninci, Serenay Aktaş, Ferdi Sancar, Funda Güray, İnci Türkay, Şükrü Türen ve İbrahim Kendirci,

RENGARENK TEKNİK EKİP

Yapım: NTC Medya
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]