Rengarenk dizisi ne zaman yayınlanacak sorusu cevap buldu

Atv ekranlarının yaz dizisi projesi kapsamında yayınlanan dizilerinden birisi olan Rengarenk’in bu hafta yayınlanmaması gözlerden kaçmadı. İzleyiciler Rengarenk dizisinin neden yayınlanmadığını merak etti. Bu sebeple izleyicilerin en çok sorduğu sorulardan birisi de Rengarenk neden yayınlanmadı sorusu oldu. Atv ve A haber kanallarının ortak yayın yapması sebebiyle dizinin üç haftadır yayınlanmadı. Rengarenk ne zaman yayınlanacak sorusu cevap buldu.

Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kitleyen dizinin başrollerinde ise Açelya Devrim Yılhan, Cem Belevi, Ümit Kantarcılar, Selin Şekerci, Sertan Erkaçan ve Şebnem Doğruer gibi ünlü isimler yer aldı. Rengarenk bu akşam yayınlanacak mı sorusunun cevap bulmasıyla izleyiciler dizinin yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

RENGARENK BU AKŞAM YAYINLANACAK MI

Renk Duygun adındaki ünlü bir oyuncuyla kendi halinde bir veteriner olan Can’ın hikayesini anlatan dizinin bu hafta yayınlanmaması dikkat çekti. İzleyicilerin merak ettiği soru Rengarenk neden yayınlanmadı oldu. Rengarenk 12 Ağustos Cuma akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak.

RENGARENK KONUSU

Rengarenk adlı dizidede son zamanlarda yapımcıların meraklı olduğu yabancı film ya da dizilerden uyarlama bir senaryoya yer verildi. Julia Roberts ve Hugh Grant’in başrollerini paylaştığı Nothing Hill filminden alınan senaryo romantik komedi türünde izleyiciye sunulacak. Rengarenk kadınlara ve sevgiye inancı yitiren Can ve ülkenin popüler yıldızlarından olan Renk’in sürpriz karşılaşmasıyla başlayan hikayeyi anlatacak.

RENGARENK OYUNCULARI

Oyuncular: Cem Belevi, Açelya Devrim Yılhan, Selin Şekerci, Ümit Kantarcılar, Sertan Erkaçan, Şebnem Doğruer, Kaan Taşaner, Selin Yeninci, Serenay Aktaş, Ferdi Sancar, Funda Güray, İnci Türkay, Şükrü Türen ve İbrahim Kendirci,

RENGARENK TEKNİK EKİP

Yapım: NTC Medya
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]