Reklam

REKLAM MODASINA KENAN DOĞULU DA UYDU

kenan-dogulu-fusetea

Kenan Doğulu, ağabeyi Ozan Doğulu ile birlikte oynadıkları Fuse Tea reklamı ikilinin hayranları için sürpriz oldu. Bu sıralar ünlülerin yoğun bir biçimde yeraldıkları reklam geçidine Kenan Doğulu da katılmış oldu. Doğulu daha önce Turkcell reklamında boy göstermişti.

Buzlu çay Fuse Tea reklamında ağabeyi Ozan Doğulu ile kamera karşısına geçen Kenan Doğulu, reklam filminde içeceğini yudumladıktan sonra kendini bambaşka bir ortamda buluyor.

Görüntüler ve de metin itibarıyla akılda kalıcı ve köşeli ögeleri olmayan Fuse Tea reklamında özellikle iki geçiş dikkat çekiyor. Birinde Kenan Doğulu, içeceği yudumlarken yakın plandan başka bir yakın plana yapılan flaşlı geçiş başarıyla uygulanmış. Diğer geçiş resminde ise bir eskimodan gözlüğü alan Doğulu, gözlüğü taktıktan sonra kamera zoom hareketiyle gözlüğe yakın giriyor. Sonrasında Doğulu’yu masada görüyoruz. Her ne kadar özgün bir geçiş olmasa da böylelikle reklam filmine renk veren bir görsellik katılmış.

Reklamın kutuplarda geçen sanal bölümü ise iyi kotarılmış.

Sonuç olarak bakıldığında Kenan Doğulu, büyük markaların reklam yüzü olabilecek bir noktadayken. Daha mütevazı bir markanın reklamında boy göstermiş oldu. Yani, Kenan Doğulu reklamın bir noktada kaybeden tarafında olurken Fuse Tea ise kazanan tarafında yer aldı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Açıkçası reklam ne kadar başarılı da olsa Kenan-Ozan Doğulu seçimi reklamı daha çok ön plana çıkarmış.Zira abi kardeş bir arada olduklarında karşıya güzel enerjileri geçiyor.

    Saygılarımla,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün